Totalni obrat: HNS ulazi u koaliciju sa HDZ-om

Naslovnica Forum Komentari članaka Totalni obrat: HNS ulazi u koaliciju sa HDZ-om

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kako su ti novinari g… pa sve se mozes kupitit ,politka to je interes i svaki ces potpisati i pristati ako mu se isplati jer za 4 godine moze toliko zaraditi da netrebaju 3 generacije ispred nis raditi, ionako ga niko nece pitati ako sto uzme i ukrade il mozda dobi sam da ni neznam samo da dize ruke, nisu politicari g.lupi g.lupi smo mi koji to trpimo i placamo, bravo elito tako treba.

Obrat? Pa Delboy vec mjesecima racuna i vuce za rukav cistacice iz Sabora da nabije neku bijednu vecinu. Sada se jasno vidi koje su ovce ta ekipa iz HDZ, Predsjednistvo i comp dizaci ruke kako vodja kaze. Onom smrkacu oprost kradje drzavnog novca za ruku uvis. Da tu ima nekog morala izbacili bi ga kroz prozor..

U našoj obitelji, podijeljeni smo između SDP-a i HNS -a. Naime, omiljeni župan MATIJA POSAVEC je
HNS-ovac.
Ove izbore, kao i prijašnje ja sam dosljedna SDP-ovoj politici, a moj suprug je popizdio jer je
glas dao MATIJI POSAVEC – koji je sada u koaliciji sa HDZ-OM.

Međimurci neće oprostiti Posavcu- što je Međimurce stavio u koaliciju s HDZ-om…..
DA SU TO ZNALI….ne vjerujem da bi mu dali toliko glasova..
Što reći sada bijesnim i ogorčenim biračima..
Ja ću im reći samo jedno: ….naivni ste, i ne shvaćate što se događa ..tko se kome prodaje
i zašto, pod okriljem opećg dobra…za sve ,,,ne?
Još od 1991 nismo imali HDZ na vlasti…a gle sada što su napravili.
Matija, izađi iz te stranke, odmah!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nema iznenađenja. HNS je stranka bahatih i sebičnih elitista. Do sada su pokazivali svoj nemoral na kapaljku, a sada su maske pale do kraja. To je odlično! Trebamo se veseliti čišćenju političke kaljuže. Mi izdržali puno toga, pa ćemo izdržati i ovu “pomoć” koju će nam pružiti prodana duša Vrdoljak i njegova bratija. A HDZ-ovim biračima je ionako svejedno. Oni opraštaju krađu, korupciju, nepotizam i sva ostala zla. Što pokvarenije i smrdljivije oni više uživaju. Nadam se da će uživati u novom društvu. Isti su!

***kaj se sad čudite ko picek glisti? Svi političari od 2000 naovamo su nas doveli u vazalni status prema EU… ta ista EU je uvalila svojeg povjerenika Andreja u HDZ, mogla je u i sdp da se nije raspadal, i radi ovdje kaj hoće… da ne uspije koalicija s hns-om, budite sigurni da bi u koaliciju ušli hdz sa sdp-om

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Dead man walking!

Mi smo ipak, drugačiji od drugih.

Zašto?

Zato jer u druge države imaju Mafiju, dok kod nas Mafija posjeduje državu!


Najglasniji protivnici suradnje s HDZ-om, Vesna Pusić, Andro Vlahušić, Goran Beus Richembergh i Nada Turina tako su preglasani na sjednici na kojoj se pojavilo 107 članova Središnjeg odbora.

Historia est Magistra Vitae. Tako će lijepo poboldana debeloguza bičarka po instant postupku dobit pedalu iz HNS-a odnosno iz onoga što je od njega ostalo, isto tako kako je ona svojevremeno torpedirala Gazimira i preuzela kormilo sad već potonulog broda. :-))))

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Pljuvači MOST-a ušli umjesto njih u Vladu…

MOST je ostao kao posljedni Mokhikanac koji se ne želi prodati ali HR birači su ovce za šišanje…

A nije vam čudno što HNS ( hrvatska narodna stranka ) ….. koketira i opravdava komunizam .

A ovi u saboru ko u sapunici pozivaju se moral, čistoću dosljednost i bla bla bla …… i to sve mi plaćamo .
Ali činjenica je da HR ide bolje nego s onima KUKU riku KUKU lele

DAJ PET !!!

Njihova jedina ideologija je uhljebljivanje.

Sada ce hrvatski poreznici obveznici morati izdvojiti milijarde da se uhljebi armija HNS parazita.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Njihova jedina ideologija je uhljebljivanje.

Sada ce hrvatski poreznici obveznici morati izdvojiti milijarde da se uhljebi armija HNS parazita.


Njihova ideologija je kriminal i protudržavno djelovanje! Uhljebljeni već jesu i partija ih ne dira!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Sve smo to već vidjeli.
Jednadžba je ovakva:

HSS s HDZ-om. HSS više nema.
MOST s HDZ-om (čak 2xputa u 2 godine). MOST-a više nema.
HNS s HDZ-om. HNS više nema.
HDZ na vlasti. HRVATSKE više nema (opljačkana do kraja).

i još smo nešto naučili.

SANADER=KARAMARKO=PLENKOVIĆ

HDZ mijenja samo vukove. Pljačka i korupcija ostaje.

I zašto HDZ ne ide na izbore?
Da ne ispliva kriminal i korupcija povezano s Agrokorom.

Da se ne naiđe na tok novca, odnosno gdje je završio novac.

Problem je taj što bankarske tajne više nema. Terorizam je promijenio svijet.
Lopovi (hrvatski teroristi) nemaju gdje više sakriti novac, ako se želi naći.


Pljuvači MOST-a ušli umjesto njih u Vladu…

MOST je ostao kao posljedni Mokhikanac koji se ne želi prodati ali HR birači su ovce za šišanje…

MOST je zadnji koji ima što govoriti.
Dva puta je doveo HDZ na vlast, tek toliko da se oni oporave.

Kod javnog bilježnika ovjerili da neće u koaliciju s HDZom.

Prevarili svoje birače isto kao i HDZ.

A što su napravili dok su bili na vlasti?
Sjećate se svih onih obećanja?

Jedino su uveli porez na nekretnine.

New Report

Close