Žestoko se posvađali Gjenero i Beljak: ‘Beljak ima čudan background, ja sam zato psa ostavio u autu’

Naslovnica Forum Komentari članaka Žestoko se posvađali Gjenero i Beljak: ‘Beljak ima čudan background, ja sam zato psa ostavio u autu’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovaj je sitni kokošar, zato se i odlučio za HSS, jasno je da Stjepan Radić nije dao svoj život uzalud, omogućio je kokošarima da sjede u Saboru, na HTV, u gradonačelničkim foteljama, sve uz slogan Vjera u Boga i tehnička roba


ovaj je sitni kokošar, zato se i odlučio za HSS, jasno je da Stjepan Radić nije dao svoj život uzalud, omogućio je kokošarima da sjede u Saboru, na HTV, u gradonačelničkim foteljama, sve uz slogan Vjera u Boga i tehnička roba

hahaha, dobar !

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Javno nije poznat background g. Gjenera, kao niti podaci o tome koje je on to škole (fakultete, poslijediplomske studije i doktorate i gdje završio) dali je bio član SKJ i koliko dugo, te na koji je način dao doprinos osamostaljenju Hrvatske.
Ako i kada to saznamo, lakše čemo shvatiti razloge zbog kojih javna televizija “ugoščuje” tako uljuđenog gosta (koji nije političar).

Ne pratim previše politiku tako sam i ovo Otvoreno slučajno pogledao. Kao inženjeru mi najviše idu na živce skretanja s teme jer znače ili da problem nije dobro definiran ili govore o nekompetenciji osoba s kojima razmjenjujete mišljenja sve u svemu znak su uzaludnog trošenja vremena.

Što god mi mislili o Beljaku – do tog trenutka se govorilo o izbornim rezultatima i onda Gjenero ničim izazvan počne tamburati o “backgroundu”. Ako si nekakav analitičar onda si valjda izanalizirao svoj stav i znaš ga braniti činjenicama. Čemu napad ad hominem? Ja se mogu sjetiti samo dva razloga: ili čovjek nije nikakav analitičar i kao mnogi u ovoj državi prodaje mooda pod bubrege ili je (imajući u vidu njegovo nepristojno uvlačenje poslije tog ekscesa) plaćen od strane SDPa.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Interesantni komentari,uvrijeđenih frajli.Iz aviona vidljive pristranosti,zamisli Gjenero je uvrijedio sitnog kokošara koji krade tuđu imovinu.Ugledni Samoborski političar kriminalne prošlosti je omiljena persona crvenih k’olega po tkz.backgroundu .. cap carap….oli ti,manje radi više kradi. ..moralno za v rit,nema kaj…:p

Gjenero već odavno prikriveni glasnogovornik HDZ-a.

Ak se još sazna da je ukrao koji auto radio-kazetofon bit će Vam <3 herz na mjestu. ..hahaha..cit. montinegrina jado jadovni, đes'i ga našo?

Gjenero je osigurao svoj automobil od dugoprstića!


Interesantni komentari,uvrijeđenih frajli.Iz aviona vidljive pristranosti,zamisli Gjenero je uvrijedio sitnog kokošara koji krade tuđu imovinu.Ugledni Samoborski političar kriminalne prošlosti je omiljena persona crvenih k'olega po tkz.backgroundu .. cap carap….oli ti,manje radi više kradi. ..moralno za v rit,nema kaj…:p

Vidi, vidi pa taj g.Gjenero je otvorio “školu” i već se kao komentatori javljaju njegovi prvaščići.


Interesantni komentari,uvrijeđenih frajli.Iz aviona vidljive pristranosti,zamisli Gjenero je uvrijedio sitnog kokošara koji krade tuđu imovinu.Ugledni Samoborski političar kriminalne prošlosti je omiljena persona crvenih k'olega po tkz.backgroundu .. cap carap….oli ti,manje radi više kradi. ..moralno za v rit,nema kaj…:p

Javio se etalon nepristranosti pod motom: “Dok naši vrijeđaju oni drugi bolje nisu ni zaslužili”.

Neka stranači poslušnici drže svoje prste izvan naših novčanika (i auta 😉 ) a neka analitičari barataju argumentima i neka se ponašaju kako dolikuje (jer se ne moraju uvlačiti poluobrazovanoj bagri). Ja sretan.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Gjenero već odavno prikriveni glasnogovornik HDZ-a.
taj lik ,tj mješina je trebao bit odavno u nekoj ustanovi zatvorenog tipa.

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Beljak je dospio u HSS tako da ljudi nisu imali “prikladnog” kandidata za izbore ( al ne znam koje) i tako doša ,,,,,,,, i osta .

DAJ PET !!!


Gjenero već odavno prikriveni glasnogovornik HDZ-a.

Da, još od vremena kada je Nevenku Tuđman proglasio petvorbenom vlasnicom NAME.



Gjenero već odavno prikriveni glasnogovornik HDZ-a.
taj lik ,tj mješina je trebao bit odavno u nekoj ustanovi zatvorenog tipa.

[/quote]

Treba ga prijaviti zbog nasilja nad životinjama.

Samo kr.eten ostavlja psa u zatvorenom autu, i to da mu netko ne ukrade radio.
Vjerojatno ne plaća HTV -u naknadu za radio signal.

New Report

Close