Petrov: Agrokor kao što je ovaj danas više neće postojati

Naslovnica Forum Komentari članaka Petrov: Agrokor kao što je ovaj danas više neće postojati

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Šuplje priče. Hvata se povrsnih tudjih izjava i iz toga radi konstrukcije kako je Marić “sve znao”!? Zasto se tako ne uhvati izjave Tima Oreskovica koji je pak danas izjavio (i to u prisustvu Mostovog ex ministra!) da nista nije znao o Agrokoru?

Ako je Ramljak znao , ne znači da je i Marić znao . Možemo postavit pitanje , kako onda i Božo Petrov nije znao , ili Orepić ? Pa svi su godinu dana bili bkizu ” oltara” .

Šuti, samo šuti …………i idi žabe lovit

DAJ PET !!!

ma sta se nije znalo 2007 na faklutetu su nama profesori rekli da 2018 todoric mora otici ,alo 2007 se znalo za sav taj kriminal koji su radili hdz sdp i svi ostali, narod je preglup da nesto poduzme, niko nece biti kriv za nis a sto se iz proracuna izvlacile godinama milijarde to ekipa hdz i sdz jako dobro zna.nije badava 300000 ljudi pobjeglo iz drzave, i jos najmanje toliko planira, bitno da se sprema porez na imaovin sad slijedi pljacka 2 tog istog glupog naroda,samo mi je cudno sto je jos pdv25 mislim d abi ga trebali povecati bar na 95% moje misljenje

Hahaha ali ovdje hrpa intelektualno inferiornih partijskih aparatčika koji vole kokošarnje i kad nas kradu “naši”…..propast će vam hdzsdp partija…

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Hahaha ali ovdje hrpa intelektualno inferiornih partijskih aparatčika koji vole kokošarnje i kad nas kradu "naši"…..propast će vam hdzsdp partija…

Ružno je kad čovjek nema argumente a proziva…

Hrvati su neuki i nesposobni.


Ružno je kad čovjek nema argumente a proziva…

Je. Pa čitaj postove, s razumijevanjem!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Hahaha ali ovdje hrpa intelektualno inferiornih partijskih aparatčika koji vole kokošarnje i kad nas kradu "naši"…..propast će vam hdzsdp partija…

Mislim da je “intelektualac” Petrov sve rekao kad je izjavio da će opet u koaliciju s HDZ-om.
Jedino ne smije biti Plenković vodeći jarac.

Po tome je problem u Petrovu ili HDZ-u.

Apsolutno preporučam da ih se pošalje na promatranje u ustanovu.



Ružno je kad čovjek nema argumente a proziva…

Je. Pa čitaj postove, s razumijevanjem!
[/quote]

Tvoj upis je omalovažavanje ljudi suprotnog mišljenja. A upisi pokazuju zaluđenost Kim Jong Petrovom. Ja osobno smatram da većeg egocentika od njega nema. Z. Milovanović mu nije niti do koljena.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Most je nazaustavljiv. Ružica Vukovac je nova zvijezda Mosta, koji
ne treba brinuti za svoju političku budućnost.
Petrov, Grmoja, Vukovac, Panenić. Vrh stručnosti i sposobnosti, jednom rječju genijalci.
https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/ruzica-vukovac-objasnila-zasto-je-trazila-mjeru-6-6—476480.html


Most je nazaustavljiv. Ružica Vukovac je nova zvijezda Mosta, koji
ne treba brinuti za svoju političku budućnost.
Petrov, Grmoja, Vukovac, Panenić. Vrh stručnosti i sposobnosti, jednom rječju genijalci.
https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/ruzica-vukovac-objasnila-zasto-je-trazila-mjeru-6-6—476480.html

Jednom rječju amateri, prema dokazanim hdzsdp partijskim štetočinama i krimosima!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close