Velika istraga u šibenskoj tvrtci: Uhićen jedan od direktora TLM-a

Naslovnica Forum Komentari članaka Velika istraga u šibenskoj tvrtci: Uhićen jedan od direktora TLM-a

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Što je s ostalim tvrtkama u šibeniku koje su propale zbog falcificiranja i krađe

…valjda buju došli i do onog bugara koji je transferirao 4,2M Evra i postavio Shamisa da drži vodu!? Samo da ne diraju bivše savjetnike (uh, kaj sam zločest!)….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


…valjda buju došli i do onog bugara koji je transferirao 4,2M Evra i postavio Shamisa da drži vodu!? Samo da ne diraju bivše savjetnike (uh, kaj sam zločest!)….

nemojte gospon Sv.Antu, tek se zalaufirao u Lex

Sramota da su gospodu iz HGK išli prevariti za 100 kn. Sramota stvarno, varat takve
ljude nema smisla može ih sram biti. Ali Vidošević i Zdenka P. su toliko dobronamjerni
da nisu od toga radili neku aferu, ali neka su ih oprali, sram ih može što su potkradali čelnike HGK.

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/485330/novi-nevjerojatni-detalji-sa-suena-vidosevicu-dojurio-bi-na-motoru-i-ubacio-mi-u-auto-vrecu-s-novcem-ja-bi-to-nosio-u-hgk-a-jednom-su-mi-prigovorili-da-fali-sto-kuna

čovjek malo uzeo za benzin za motor, a oni tako nezahvalni, nisu sigurno dogovorili tko plaća dostavu, nesposobni totalno, sada okrivljuju nedužnog dostavljača, falilo je, ma njima je uvijek falilo

New Report

Close