Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje kreće u isplatu zaostalih mirovina pripadnicima HVO-a

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje kreće u isplatu zaostalih mirovina pripadnicima HVO-a

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

JESUL LI TO DUPLE?

Rojs i 10 generala godinama primaju dvostruke mirovine

Koliko su vjerodostojne te BiH komisije ? Koliko je tamo dr.Rubela i Ostojića?

Puno naših dečkih iz Hrvatske vojske se borilo u BiH na osnovu sporazuma Izetbegović- Tuđman.

Da li oni dobivaju mirovine od BiH?

Ako ne, zbog čega ne?

Što naša država radi?

Sad kad imamo najmanje novaca – NAJVIŠE DUGOVA …..neplaćene račune za zdravstvo i ostalo–

SAD IDEMO PLAĆATI te gluposti ……… Što ste im još obećali za glasanje i glasove iz
tzv dijaspore, BIH i ostalo ????

Zašto ih nisu proglasili zločinačkom organizacijom – kad je Sanader bio u zatvoru …sve bi bilo
riješeno!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Gledam jučer u regionalnoj emisiji školu u Vukovaru, koja se raspada i opasna je po život. Već godina nikako da se dogovore oko obnove. A koliko takvih objekata ima po Hrvatskoj, a da ne govorim o opremljenosti učionica i kabineta. Nikako da se prioriteti postave kako Bog zapovijeda.

Ako glasuju na našim izborima ja mislim da imaju i pravo primati mirovine, ja bi dao svima s pravom glasa mirovinu i to veliku, što ne, treba pošteno razmotriti sve, čak pravo mirovine proširiti i na širu obitelj.


Gledam jučer u regionalnoj emisiji školu u Vukovaru, koja se raspada i opasna je po život. Već godina nikako da se dogovore oko obnove. A koliko takvih objekata ima po Hrvatskoj, a da ne govorim o opremljenosti učionica i kabineta. Nikako da se prioriteti postave kako Bog zapovijeda.

na ovim prostorima su kriteriji izvrsno postavljeni, ne plaća se pamet nego ratovanje, zbog toga mladi i pametni, koji ne žele ratovati, odlaze sa ovih prostora, oni koji ostaju moraju biti spremni svaki dan za novi početak i to se mora platiti

ŠKOLA U VUKOVARU

Novinari su još jednom- bacili pijeak u oči , političarima….. Nakon bacanja novaca na ALKU,
slavlje, naslikavanja , prilog o IZREŠETANOJ ŠKOLI U VUKOVARU……???

Da li je ta KOLINDA ćorava ? Pa, kako može – ko majka školske djece, predsjdnica puna usta
hvale oko HDZ -a i VUKOVARA – uopće spominjati bilo kakve stvari -UZ OVAKAV ODNOS
prema ŠKOLI – temelju rada s mladim generacijama, osnovi i bazi razvoja OBITELJI u Vukovaru,
najnužnijim ZAKONSKIM obavezama roditelja …polaznika osnovne škole ..?
Jesu li ti poltičari NORMALNI ???

kOLINDA, nek se srami ko žena, i majka …
PA, kako ste mogli NIZOZEMCE okriviti za neuređenu, bombardiranu i izrešetanu školu,
Oni su Vam krivi- jer nisu u EU fondove uključili 25 godina izrešetanu osnovnu školu – baš u Vukovaru
S KOJIM SE naslikavate, preseravate s hrvatstvom i domobljubljem..

Ma, hebem Vam Vašu dvoličnost , sram Vas bilo !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dok naši umirovljenici kopaju po kontejnerima i traže plastične boce za prodaju, HDZ šalje novac iz mirovinskog fonda ljudima u susjednu zemlju koji nisu prošli nikakvu reviziju. Dok nam bolnice duguju 2 milijarde kuna za lijekove, a država navodno nema novaca za platiti lijekove, prioritetni i brzo se nađe 190.000.000 kuna za HDZ-u odanu Hercegovinu. Ovih dana će se skupljati donacije za dječju bolnicu u Zagrebu. Tu će se pojaviti HDZ-ovci glumeći na telefonima, a narod će donirati od svojih crkavica po 5 kuna jer država nema desetak milijuna kuna za dječju bolnicu u Hrvatskoj, ali ima 190.000.000 kuna za kupovinu jednog glasa u Saboru. Imamo vladu, ali vladu kojoj su prioritet građani susjedne države.

PRIVILEGIJE RASTU SVIM HRVATSKIM BRANITELJIMA…………

Ne moram ponavljati da mi je drugi muž hrvatski branitelj i da me to smeta, jer je radio svoj posao
u policiji i dobio status branitelja – bez veze….

Danas ga zovem ujutro, jer je nestao , misleći da je na tehničkom rano ujutro..a on se javi iz
bolnice…?? ? Idemo SVI na pretrage..? Da, nešto mi je govorio o laboratoriji, gdje se vadi krv, pa
ostalo….jučer.. Pa, tko to SVI..???
Pa, organizirali su to za NAS ! ….potiho veli…nas..hrvatske branitelje….jer zna da sam alergična na te
riječi..
O, sveti Bože..pa, kako to -ZA OBIČNE GRAĐANE se liste čekanja NE MIČU, BOLESNI judi trpe i čekaju npr. ULTRAZVUK ABDOMENA dugo, a VI PREKO REDA ….odmah plaćamo doktorima da Vas specijalno
pregledavaju hitno.po redu…SISTEMATSKI..???

NEPRAVEDNO.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Dok naši umirovljenici kopaju po kontejnerima i traže plastične boce za prodaju, HDZ šalje novac iz mirovinskog fonda ljudima u susjednu zemlju koji nisu prošli nikakvu reviziju. Dok nam bolnice duguju 2 milijarde kuna za lijekove, a država navodno nema novaca za platiti lijekove, prioritetni i brzo se nađe 190.000.000 kuna za HDZ-u odanu Hercegovinu. Ovih dana će se skupljati donacije za dječju bolnicu u Zagrebu. Tu će se pojaviti HDZ-ovci glumeći na telefonima, a narod će donirati od svojih crkavica po 5 kuna jer država nema desetak milijuna kuna za dječju bolnicu u Hrvatskoj, ali ima 190.000.000 kuna za kupovinu jednog glasa u Saboru. Imamo vladu, ali vladu kojoj su prioritet građani susjedne države.

A pro po plastičnih boca Jamnica FONDU za “zaštitu okoliša” duguje 100 milja kuna.
Tako da ne znam kako će se umirovljenici naplatiti!

Ode biznis u propast.

Došla lijeva gerila komentirat i moralizirat ! Kad vam je trebalo spašavat gu..ce u ratu , onda su bili ok , a sad kad treba isplatiti ono što je već trebalo biti isplaćeno ( u mandatu Milanovićeve vlade zadužilo se 80 milijardi , pa se valjda i ovo moglo riješiti bez tužbi i višestrukog plaćanja po tužbi ) , izljevi mržnje i pljuvanje . Sa ovakvim razmišljanjem i stavom nećemo nikad na zelenu granu! Sram vas bilo !


Došla lijeva gerila komentirat i moralizirat ! Kad vam je trebalo spašavat gu..ce u ratu , onda su bili ok , a sad kad treba isplatiti ono što je već trebalo biti isplaćeno ( u mandatu Milanovićeve vlade zadužilo se 80 milijardi , pa se valjda i ovo moglo riješiti bez tužbi i višestrukog plaćanja po tužbi ) , izljevi mržnje i pljuvanje . Sa ovakvim razmišljanjem i stavom nećemo nikad na zelenu granu! Sram vas bilo !

Ajde ne s.eri.

Prije Milanovićeve Vlade Šuker i Dalička su se zadužili 180 milijardi pa zbog čega ih nisu isplatili?
I tko nas je to spašavao.
Djeca od HDZ tajkuna koja su bili u Munchen bojni.

Za razliku od desničara hrvatski domoljubi se ne hvale svojim doprinosom u ratu, a kamoli da traže da im za to bude plaćeno.

Hrvati su išli braniti Hrvatsku zbog ljubavi i časti prema svojoj domovini, a ne zbog novaca.

A sigurno nisu imali vremena pljačkati Hrvatsku kao HDZ-ovci jer su tada bili na ratištu.

Dok LO.povi ne završe u zatvoru i njima i njihovoj djeci i unucima se ne oduzme sva imovina nećemo nikad sići s grane.



Došla lijeva gerila komentirat i moralizirat ! Kad vam je trebalo spašavat gu..ce u ratu , onda su bili ok , a sad kad treba isplatiti ono što je već trebalo biti isplaćeno ( u mandatu Milanovićeve vlade zadužilo se 80 milijardi , pa se valjda i ovo moglo riješiti bez tužbi i višestrukog plaćanja po tužbi ) , izljevi mržnje i pljuvanje . Sa ovakvim razmišljanjem i stavom nećemo nikad na zelenu granu! Sram vas bilo !

Ajde ne s.eri.

Prije Milanovićeve Vlade Šuker i Dalička su se zadužili 180 milijardi pa zbog čega ih nisu isplatili?
I tko nas je to spašavao.
Djeca od HDZ tajkuna koja su bili u Munchen bojni.

Za razliku od desničara hrvatski domoljubi se ne hvale svojim doprinosom u ratu, a kamoli da traže da im za to bude plaćeno.

Hrvati su išli braniti Hrvatsku zbog ljubavi i časti prema svojoj domovini, a ne zbog novaca.

A sigurno nisu imali vremena pljačkati Hrvatsku kao HDZ-ovci jer su tada bili na ratištu.

Dok LO.povi ne završe u zatvoru i njima i njihovoj djeci i unucima se ne oduzme sva imovina nećemo nikad sići s grane.
[/quote]

Budi pristojan i ne moraliziraj ! Ne znam tko se to hvali sudjelovanjem u D. ratu ? Hrvatsku su branili ljudi raznih uvjerenja , a po svemu tome , koliko ja znam pljuju samo i isključivo lijeva , skojevska , neokumunistička falanga .

New Report

Close