Od 190 zaposlenih u Agrokoru d.d. ostat će ih stotinjak

Naslovnica Forum Komentari članaka Od 190 zaposlenih u Agrokoru d.d. ostat će ih stotinjak

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pet članova Nadzornog odora Agrokora je kao naknadu za svoj “rad” u 2016. godino primilo iznos od 10.399.000,00 kuna,a red je da kao zaposlenici prime i ugovorene otpremnine, jer mi ipak živimo u pravno uređenoj državi.

10,4 mil u godinu dana na 5 ljudi??? Nije loše… 🙂

za pravilno odrađen posao nadzora niti jedan iznos nije prevelik, bankari, dobavljači i država davali, a tata dijelio

Inače, prema zakonu, članovi NO odgovaraju vlasnicima (dioničarima) svojom imovinom za štetu i iskrivljeno ponašanje odnosno ako nešto nije bilo prema zakonu! Treba samo tražiti…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Inače, prema zakonu, članovi NO odgovaraju vlasnicima (dioničarima) svojom imovinom za štetu i iskrivljeno ponašanje odnosno ako nešto nije bilo prema zakonu! Treba samo tražiti…..

na režimski važne tvrtke nikakvi zakoni se ne moraju primjenjivati

Romel, 08.05.2017. u 12:58
Pet članova Nadzornog odora Agrokora je kao naknadu za svoj “rad” u 2016. godino primilo iznos od 10.399.000,00 kuna,a red je da kao zaposlenici prime i ugovorene otpremnine, jer mi ipak živimo u pravno uređenoj državi.

Šteta da ostanemo bez tako iskusnih menađera.
Valjda će se naći mjesta za njih.
Npr. u HAC-u , ministarstvu poljoprivrede ili nekim državnim agencijama.

Romel, i ja se stvarno nadam… Upaliti ću svijeću da ti ubogi ljudi nađu novi posao 😓

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

New Report

Close