Svima će se od plaće odbijati 70 kuna za dopunsko osiguranje?

Naslovnica Forum Komentari članaka Svima će se od plaće odbijati 70 kuna za dopunsko osiguranje?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A sto sa onima koji nisu bili 15 god kod doktora i kojima se svaki mjesec skida osnovno zdravstveno? U 40 god ce mi se toliko skinuti da sam mogao kupiti 2 stana.

Iz ove Odluke je jasno- da problem nisu lijekovi…
/ odlukom o plaćanju lijekova tržišne vrijednosti s PDV-om do 15 kuna , riješio bi se dosta problema,
i platila radna snaga – koja u ljekarnama , gubi vrijeme s prijemom robe, raspakiravanjem,
slaganjem, fakturiranjem …i sl…..a onda tih 15 kuna – dobivamo plaćeno za 210 dana.
Bolje je- da te jeftinim lijekovima ne iscrpljujemo proceduru plaćanja preko HZZO.a
Ne trošimo printere na fakture, ne trošimo kurire na odnošenje papira na Hzzo, ne mrcvarimo
farmaceute s tim poslovima, brže dobivamo novac i brže plaćamo veledrogerijama…
Nakon 1625378532444 natječaja, cijene lijekova su vrlo niske.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da se razumimo… Centar i to desno sam..
Ali ovi nema koji porez nisu uveli ilo nece..
Pa jeba te…. Udrili su duplo vise poreza nego crveni…
I jos ce..
A u sabiru sve klaun do klauna..
Ma nabijem vas sve na hurac go. va jedna smrdljiva..
Sto.ko koja nijr naucila radit… S.toka koja je usla u politiku jer bu u stvarnom svjetu kruha bili gladni ni to im nije dosta nego nas jos gule sa porezima tr dogovaraju sebi natjrcaje i poslove..
A o zaposljavanu u drzavne firme.. Uprave ili agencije je od 10 miseca zaposleno vise ljudi nego u protekloh 10 godine.. Konkretno gledam jednu firmu…. Nebitno koju..drzavnu naravno…
Zaposlaia je 6 novih ljudi.. Oni neznaju koje je njihovo radno mjesto uopce… I cijelo vrijrme se samo setaju oko zgrade i piju kave…
Nevjerojatno…
A to ce se naplatit ovakvim novim porezima…
Sve ih probit nogom u guzicu i triba nam samo predsjednik i predsjednik vlade…
Ostali svi otkaz… Ionako funkcioniramo bez parlamenta….

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Nesposobni politicari ne znaju optimizirati sustav pa nabijaju ljudima dodatne poreze. Tome treba stati na kraj!!

novi porezi jesu optimizacija sustava

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Varga je jedini od svih ministara – bio na dobrom putu – da se sanira zdravstvo, riješi osiguranja,
i da se bolnice redovno plaćaju….
Očekivali smo – da će ga MOST I HDZ zadržati…!!! Ali, nisu…………….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Na podrucju koje nazivamo drzava Hrvatska je najbolje biti nezaposlen

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

toliko o HDZ reformama

Liječnici vode zdravstvo. Malo ih je -koji razumiju EKONOMIJU …i zdravstvo -zajedno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Rezanje beskorisne birokracije koja jede ogroman dio proracuna naravno nije opcija.

Zasto se odbija samo od placa, a ne i recimo od mirovina.

Ova vlada nastavlja istjerivanje zaposlenih iz zemlje. Na kraju ce ostati samo politicari, uhljebi i umirovljenici.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Romel, 06.05.2017. u 17:05
Zasto se odbija samo od placa, a ne i recimo od mirovina.

Ova vlada nastavlja istjerivanje zaposlenih iz zemlje. Na kraju ce ostati samo politicari, uhljebi i umirovljenici.

I sve druge : od Tuđmana do ove .

nema ekonomske računice” – kaže jedna…


Varga je jedini od svih ministara – bio na dobrom putu – da se sanira zdravstvo, riješi osiguranja,
i da se bolnice redovno plaćaju….
Očekivali smo – da će ga MOST I HDZ zadržati…!!! Ali, nisu…………….

Tko?!:))))))) Onaj Varga koji bi trebao biti u zatvoru jer je uređenje sobe platio 1.200.000,00 kn (milijundvjestodvanaesttisuca kuna)!?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Slažem se sa svima koji su napisali da je ova Vlada nesposobna.
Pa tako je najlakše, lijepo nabiti veći porez na zdravstvo.

Čak ne znaju i za to imati svoju ideju već moraju prepisivati od Slovenaca.

E pa gospodo iz HDZa Slovenci imaju prosjećnu plaću od 2.000 Eura pa i to prepišite.

Porez na nekretnine, porez na zdravlje, manja penzija Hrvatima za 25%.

Ovdje se sve radi da se domicilne Hrvate istjera iz Hrvatske.
Ubrzo će nas biti manje od 3 miliona Hrvata koji žive u Hrvatskoj.

E pa gospodo zbog čega će nam onda toliko sela, općina, gradova i županija i administracije koja to slijedi.

Po meni pod hitno trebamo reformu.
Ukinuti županije, sela, općine gradove. Moramo centralizirati administraciju da smanjimo troškove.
Za svaku županiju ostati će samo dva grada koja će se brinuti za cjelokupno stanovništvo koji pripada toj bivšoj županiji.

Uvesti mjesne zajednice, seoske odbore kao najmanju jedinicu koja će slušati građane i njihove želje slati na izvršenje u navedene gradove.
Rad u tim odborima će biti volonterski. Ljudima kojima je stalo da nešto pridonesu svojoj zajednici.
A mogu biti i više predstavnika (troje) koje će se izmjenjivati.

Biti će više novaca za želje građana jer ćemo izbjeći načelnika općine, njihove tajnice, gradonačelnike, župane i ostalu bagru koju plaćamo za ništa.

Znači troškovi administracije će nam pasti za 40%. Uostalom s OIB-om i ovim kompijutorskim rješenjima to je moguće realizirati.

Kako će se novac odobravati na puno manje mjesta, mogućnost korupcije će biti manja jer će provjere biti puno češće.

Naravno da bi uopće nešto predložio, čovjek mora imati viziju u svojoj glavi.
Viziju kako Hrvatska može postati bogata zemlja.

Najlakše je krasti privatnu imovinu od građana podizajući poreze.

Što SEABEAR kaže gori ste od lijevih.
Oni su na kraju krajeva smanjili dopunsko zdravstveno.

Meni stvarno nije jasna ta politika koja radi sve da protjera autohtone Hrvate iz Hrvatske.

Zbog čega je to HDZ-u u interesu i čije to on interese štiti?

New Report

Close