Glasnović na Facebooku objavio popis zahtjeva za podršku Vladi

Naslovnica Forum Komentari članaka Glasnović na Facebooku objavio popis zahtjeva za podršku Vladi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

samo uhljebnine za rođe, industrijski razvitak, ništa.

Ako su i traktoristi namireni, ako su i pobunjenicima obnovljenje sve kuće
i sagrađene nove sa komforom koji su do tada vidjeli samo na TV-u red je da se
pošteno plati i HV, HOS, HVO. Hrvatski bojovnici koji su bili spremni kada je trebalo.
Ima novaca, tako da nije problem.


.
Ima novaca, tako da nije problem.

ima, ima, nema da nestane, rođo. A kredite će vraćati tko?

Mislim da je slijedeći korak Vlade da se smanje mirovine svima onima koji primaju
mirovinu iz državnog proračuna RH, a ne žive u RH. Potrudit ću se preko
generala Glasnovića, da ide taj prijedlog po uzoru na Švicarsku i druge zemlje EU.
Ići će detaljnja provjera oko toga, struja, voda itd. Umanjenja do 50%.
Radi se o jako puno korisnika, mogli bi biti u suficitu kad podvučemo crtu.

Pravdom se nepravda ima pravo izbiti.


Mislim da je slijedeći korak Vlade da se smanje mirovine svima onima koji primaju
mirovinu iz državnog proračuna RH, a ne žive u RH. Potrudit ću se preko
generala Glasnovića, da ide taj prijedlog po uzoru na Švicarsku i druge zemlje EU.
Ići će detaljnja provjera oko toga, struja, voda itd. Umanjenja do 50%.
Radi se o jako puno korisnika, mogli bi biti u suficitu kad podvučemo crtu.

Da li to znači da i naši ljudi koji primaju njemačke mirovine trebaju primiti 50% jer ne žive u Njemačkoj?


Mislim da je slijedeći korak Vlade da se smanje mirovine svima onima koji primaju
mirovinu iz državnog proračuna RH, a ne žive u RH. Potrudit ću se preko
generala Glasnovića, da ide taj prijedlog po uzoru na Švicarsku i druge zemlje EU.
Ići će detaljnja provjera oko toga, struja, voda itd. Umanjenja do 50%.
Radi se o jako puno korisnika, mogli bi biti u suficitu kad podvučemo crtu.


barikb konjino, pa ovo možda čitaju oni retardi iz sabora.. pazi šta pišeš bokte

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Mislim da je nepravda lažnih 300.000 invalida rada pa lažnih 250.000 branitelja pa bezbroj državnih i lokalnih agencija, reket hgk, hok, šume, broj županija i općina …… nastavi niz

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Mudra i inteligantna MIrjana Hrga , RTL televizija, jučer je , ako ste pažljivo slušali..
RASKRINKALA , političku IGRU Predsjednice KOlinde, koja je potvrdila pred kamerama- da je…………………………………”RAZGOVARALA sa NEZAVISNIM ZASTUPNICIMA …………” prije
glasovanja u SABORU , dakle i sa gosp.Sauchom…
Osim što bi ovo protivno Ustavu i protuzakonito ponašanje , suprotno željama većine građana RH trebalo prijaviti međunarodnim institucijama ..radi zaštite demokracije i prava građana…
zadovoljiti ćemo se NAGLOM promjenom , arogantnog Plenkovića,. koji se ponizno , šutljivo i
odlično odglumeći pristojnost , klanjao austrijskim vladajućim ličnostima…te time
pokazao svu BIPOLARNOST i dvoličnost ,bolesne stranke koju zastupa…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Samo tako! Svakome treba ispuniti Plenković zahtjeve. Može se još uvesti poreza budalama.


Mislim da je nepravda lažnih 300.000 invalida rada pa lažnih 250.000 branitelja pa bezbroj državnih i lokalnih agencija, reket hgk, hok, šume, broj županija i općina …… nastavi niz

slažem se, iako ti ljudi stvarno jesu invalidirani, odbačeni u ovoj državi.. kupili ih crkavicom da ne smetaju “višim ciljevima”, isto kao i branitelje

p.s. ništa osobno kolega barik 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Jacques Houdek bolje govori engleski od Plenkovića….jeste ga čuli u Austriji ………….

/ ne znam ni ja, ali , nisam Predsjednica Vlade …i ne prenemažem se pred stranim političarima…fakat/

/ Generale, smiri živce , mirovina će ti biti premala..??? Možeš u poljoprivredi zaraditi dodatak /

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close