Reakcije: “HDZ je spreman za izbore, građani će kazniti Most”

Naslovnica Forum Komentari članaka Reakcije: “HDZ je spreman za izbore, građani će kazniti Most”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Evo ovako..
Ja sam glasao za hdz zadnji put samo zbog. Milanovica..
Sada vas stoko jedna nabijem na hurac i glasat cu radje za crnog cigana a ne za vas..
Ovo nam je sve gazda priredio..
Prvo pada burza zbog njega…sada opet zbog njega i hdz..
Majku vam hebem lopovsku

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Jos nesto..
Kako da glasamo za vas stoko jedna kada smo prvo padom burze popusili stotine tisuca kuna zbog gazde a sad cete nas vi dokrajcit…
Sta ja imam od toga kada burza pada i kada gubim..
Nabijem vas sve na hurac stoko lopovska

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Očito se lopovluk štiti pa makar srušili i Vladu…


Jos nesto..
Kako da glasamo za vas stoko jedna kada smo prvo padom burze popusili stotine tisuca kuna zbog gazde a sad cete nas vi dokrajcit…
Sta ja imam od toga kada burza pada i kada gubim..
Nabijem vas sve na hurac stoko lopovska

***gledaj to s vedrije strane, nema više stupidnih novih poreza niti novih kredita…dao Bog još 10 godina da imamo po 2 izbora godišnje i 2 pada Vlade, izašli bi iz svih dugova i nitko nam nebi opljačkao nekretnine

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Mi smo valjda jedina država na svijetu koja će plaćati prošlu ,sadašnju i buduću vladu ,isto tako vrijedi za uvažene i bogom dane narodne poslanike.



Jos nesto..
Kako da glasamo za vas stoko jedna kada smo prvo padom burze popusili stotine tisuca kuna zbog gazde a sad cete nas vi dokrajcit…
Sta ja imam od toga kada burza pada i kada gubim..
Nabijem vas sve na hurac stoko lopovska

***gledaj to s vedrije strane, nema više stupidnih novih poreza niti novih kredita…dao Bog još 10 godina da imamo po 2 izbora godišnje i 2 pada Vlade, izašli bi iz svih dugova i nitko nam nebi opljačkao nekretnine
[/quote]

Da, u Italiji nije bilo stabilne vlade 20 godina i imali li su najveći gospodarski prosperitet.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Treba vas lopove kaznit, samo se nadam da ovaj blentavi narod to vidi.
Samo se sjetite predizbornih obećanja s porezom na nekretnine.
Pametnom dosta.

mi smo ipak zemlja slučaj




Jos nesto..
Kako da glasamo za vas stoko jedna kada smo prvo padom burze popusili stotine tisuca kuna zbog gazde a sad cete nas vi dokrajcit…
Sta ja imam od toga kada burza pada i kada gubim..
Nabijem vas sve na hurac stoko lopovska

***gledaj to s vedrije strane, nema više stupidnih novih poreza niti novih kredita…dao Bog još 10 godina da imamo po 2 izbora godišnje i 2 pada Vlade, izašli bi iz svih dugova i nitko nam nebi opljačkao nekretnine
[/quote]

Da, u Italiji nije bilo stabilne vlade 20 godina i imali li su najveći gospodarski prosperitet.
[/quote]

***nemreš uspoređivati kruške i jabuke, u Italiji postoji mafija, kod nas mafija ima državu

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Romel, 27.04.2017. u 14:13
SDP je spreman preuzeti odgovornost za Hrvatsku / HDZ je spreman za izbore

Za sve naše građevine jedan prigodni haiku:

Mili Bože koje sreće,
Jedan (HDZ) vadi , Drugi (SDP) meće !

Reakcije: “SDP je spreman preuzeti odgovornost za Hrvatsku”
O,ne opet vi…Tako vam svega,nemojte,vaš najveći doprinos je u opoziciji,a nama treba nešto novo,nekompromitirano,pošteno,odgovorno,pametno,mudro,kvalitetno,kompetentno…Samo ne vi,od vas je bolja i revolucija…Jer,vi i HDZ isti ste,ista stranka,isti program,iste metode,ista politika,ista neodgovornost,ista nekompetentnost,sve isto,samo drugi naziv stranke…Ukoliko opet osvojite vlast,svi ćemo na autobusne kolodvore i odseliti na Zapad…

Vrijeme je da dvoglava partija sa mafijaškim prirepkom od HNS prođe kroz čistilište od Remetinca i ode u ropotarnicu povijesti!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

narod bi morao uzeti toljage i krenuti kažnjavati sve redom od lokalne samouprave do Markovog Trga, te završiti pred narodnom bankom, da im se za taj posao isplati “džeparac” na licu mjesta


Mi smo valjda jedina država na svijetu koja će plaćati prošlu ,sadašnju i buduću vladu ,isto tako vrijedi za uvažene i bogom dane narodne poslanike.

sve bi te “narodne” poslanike trebalo poslati u 3PM

Vrijeme je da nam opet dođe Alvarez III .
On je stručnjak za ovakve slučajeve .

New Report

Close