Ovo je tim za spas Agrokora: Ramljakovih osam savjetnika i savjetnica

Naslovnica Forum Komentari članaka Ovo je tim za spas Agrokora: Ramljakovih osam savjetnika i savjetnica

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

tim za čerupanje 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Zašto nema nijednog (kriznog) menadžera u timu nego samo financijaši (sa završenim plesnim tečajem)? Ne bu dobro!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Stiže proljetna rasprodaja!

Ideje naše benzin Vaš!

da nije u tom timu malo ih previše za komunikaciju i odnose s javnošću, možda ja i griješim trebati će tu dobra ekipa za odnose, dok se sve ne odnese, malo mi je Antišin pogled zamućen i zbunjujuć, kada hoda i okreće se kao da tetura, pije li on?

zašto nema nitko delegiran s burze? ah da, ma tko j.be sitne i krupne špekulante


Zašto nema nijednog (kriznog) menadžera u timu nego samo financijaši (sa završenim plesnim tečajem)? Ne bu dobro!

Oni jesu krizni menadžeri jer sve čega se prihvate pretvore u krizu. Pa kad je bilo dobro kad se država u bilo što umiješala? Oni od lošeg mogu jedino napraviti samo još gore i katastrofalno.

Ja tu ne vidim nikakve korisne.
Predlažem, recimo, Kutlu, Lj. Ercegović, Jakopeca, V.Zeca i slobodno nastavite niz…..ovo je bio samo početak. prijedloga.
Jer to su ljudi, a ima ih mnogo, koji znaju kako od svega neće biti ništa.

je…a tko će nas spašavati od ovakvih i drugih sličnih varijacija hdzovskih intresnih.timova???

jel to ono , smanjenje temeljnog kapitala radi pokrića dugova pa preuzimanje cijele države dokapitalizacijom za 1 kn?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ja tu ne vidim nikakve korisne.
Predlažem, recimo, Kutlu, Lj. Ercegović, Jakopeca, V.Zeca i slobodno nastavite niz…..ovo je bio samo početak. prijedloga.
Jer to su ljudi, a ima ih mnogo, koji znaju kako od svega neće biti ništa.


ja bih još dodao Klausa, Matijaševića, Ribiča, Severa i Mučnjaka, neka i oni nešto zarade, jer oni još više znaju da od svega što rade nema ništa, sada su valjda u fazi nabavke graha za 1.svibnja,

@barbosa
Nitko, a niti drug,i baš nisu “feancuske sobarice”.
Sve, baš sve, je kod nas moguće.
Ali narod je za Dinama ili Hajduka, to je bitno, pa uživajmo.
Ako svake interesne skupine, recimo, građevinari itd….. mogu doći u bilo koju vladu i tražiti ne provođenje određenih bitnih zakona, e onda ga j.bi.
Koliko čitam, mislim da si ti od pametnijih, i znam da si razumio.

Todoricev krizni tim :)))

Status Quo: Roll Over Lay Down

meni su najjači ovi koji su diplomirali na harvardu/cambridgeu i onda dodju u hr radit …

Vidim da je u agrokoru i sada u ” kriznom timu” radio i sin Cvitana.
Prekrasno.

Status Quo: Roll Over Lay Down

jedno pitanje, pošto je agrokor i dalje u vlasništvu todorića dok se ne sklopi nagodba u roku od 15 mj., što ako se todorić u međuvremenu predomisli i otkaže vladi i kriznom timu…postoji li kakav osigurać da se takvo što ne dogodi?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close