Ivica Todorić: Danas sam ponosan čovjek

Naslovnica Forum Komentari članaka Ivica Todorić: Danas sam ponosan čovjek

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

prvi!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

“Četrdeset godina sebe uložio sam u izgradnju cijele Hrvatske i regije, stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi.“

znači Kulmerov dvorac isto predaje državi, ajde helikopter i Mercedes nije izgradio, neka ostanu, a lovica ?
što će biti s lovicom gospon Ivica, pa gotovina je negdje nestajala? da nije možda kod vas negdje zametnuta u nekoj dalekoj zemlji? zaboravili ? amnezija?

mislim da bi ovo bilo primjereniji naslov ; Prodao hrvatskoj državi i sitnozubima po najvišoj cijeni

predao državi opustošenu i opljačkanu firmu da porezni obveznici saniraju njegovu “režiju”
tako se je i jedan ivo premijer oprostio a ono što je sljedilo je za anale od stoljeća sedmog?
a ovo?
teško da neće biti nadmašenje svega do sada viđenog.
možda i griješim,nebi bilo….
u svakoj normalnoj državi bi mu za početak uzeli putovnicu dok se ne rasčiste neke stvari.
ipak su tu “nestale” opasne mlrd-e ako ne griješim
ili nam škola sa sanaderom nije bila dovoljna?
možda Petrov nešto poduzme po tom pitanju?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ajde nije nas barem ostavio na” kruhu i vodi”.
već na kruhu i mlijeku,jedino se nezna do kada?
ako to nije dokaz njegove dobrote ,plemenitosti i domoljublja neznam što je?

http://www.poslovni.hr/forum/tema/sutra-u-konzumove-trgovine-prestaje-isporuka-svega-osim-kruha-i-mlijeka-42718

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Pizdun!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

hahahha jos bi covijek htio i posten ispasti na 1000ljudi zajebo i unistio,nista on nije nikome dao sve sto ima je uzeo od drzave il dobio ni to nije znao sacuvati, cim prije otide mozda se i pokrene gospodarstvo jer on je zlo za ekonomiju .samo kako podici one koje je unistio ,sad kazem i prije sam reko covjek je sposoban nema sta , vjerojatno je skuzio da nemoze biti bog pa se razocarao,jebiga bog je samo jedan ,a nije sreca u lovi to toda zna jako dobro.

Koliko firmi su unistili svojim neplacanjem? What goes around comes around. Samo da se zlo ne sanira novcima poreznih obveznika, ostalo kako bude.

danas sam i ja sretan čovjek što nije dobio dozvolu za vađenje krvi u Konzumu, a htio je i to, ma strah me i misliti kolike bi epruvete koristio i kolika bi cijena bila negdje na zapadu, dobro je ovaj narod prošao


Samo da se zlo ne sanira novcima poreznih obveznika, ostalo kako bude.
u to sam jedino siguran da ce bit ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

koji tip-ego, još nam se i smije u lice…..

pepe7

Ma mi smo blesavi ljudi.
Velike hrvatine su opljačkali drzavu.
U , nekada najskupljoj po m2 zdradi u Zagrebu, a sigurno i u državi, sve sz tamo domoljubi, a nikada, niti za niti jedan praznik, niri za blgdsan nema zastave. jer ju niti nemaju.
Ali se Hrvatska vooooliiii…..
Ovdje spominjani I.T. je već na prvoj godini fakulteta imao svoju kuću na Pantovčaku, tako da na miru može učiti. Nije to veliko domoljublje počelo od njega.

50 000 000 000,00+ kn duga nosi sa sobom ili ostavlja u doti državi?

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Ne kuzim. Losim procjenama ili namjerno je financijski opteretio koncern,a vjerovatno je debelo izvukao novce za sebe kroz raznorazne offshore transakcije. Vjerovatno se radi o stotinama milijuna eura. I sad je predao takvu zaduzenu firmu drzavi da je spasava, iako je svima jasno da je ni dragi bog vise ne moze spasiti. I onda na kraju izjavi “sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi”. Tko je ovdje lud?!


Ne kuzim. Losim procjenama ili namjerno je financijski opteretio koncern,a vjerovatno je debelo izvukao novce za sebe kroz raznorazne offshore transakcije. Vjerovatno se radi o stotinama milijuna eura. I sad je predao takvu zaduzenu firmu drzavi da je spasava, iako je svima jasno da je ni dragi bog vise ne moze spasiti. I onda na kraju izjavi "sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi". Tko je ovdje lud?!

on nije

New Report

Close