Sutra u Konzumove trgovine prestaje isporuka svega osim kruha i mlijeka

Naslovnica Forum Komentari članaka Sutra u Konzumove trgovine prestaje isporuka svega osim kruha i mlijeka

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tek što sam napisao komentar na Plenkovičev članak,evo počinje se obestinjavati ono što sam i mislio.
“S vrha planine zakotrljala se grudva,a gdje će stati,tko zna”!Mnoge će u svom kotrljanju pokupiti.

zaposlenici konzuma svakim danom kasnjenja place ,,fino kolica ,,napunit hranu i van bez placanja,,,
da to napravi 10 000 ljudi ko im sto moze ? ustavni sud mozda ? razlog -glad

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Pa neka bar nastave dostavljat i maslo i marmeladu da imamo sta mazat na kruv.

Ivica Todorić-"Dugujem,dakle jesam."

‘oćel’ biti Posljednji Pozdrav iz Rovinja

Ajme majko , sad ću morat kupovat u Tomya i Victe, umisto kod dobrog čovika , našeg Babe.

Za nove isporuke od strane dobavljača treba se jamčiti isto kao i za banku ili banke koje će upucati novu lovu, mislim da druge opcije nema, ako dobavljači i na ovu pristanu.


Ajme majko , sad ću morat kupovat u Tomya i Victe, umisto kod dobrog čovika , našeg Babe.

Di sad kupovat hrvatske ekoloske proizvode. Ovo sta se prodavalo u Konzuma si bar zna da je domace,prirodno i ekoloski. Ovde prvenstveno mislim na liniju K-proizvoda. Pa to su likari na recepte pripisivali umisto likova. Cisto zdravlje.

Ivica Todorić-"Dugujem,dakle jesam."

taman dovoljno za ruski sendvič



Ajme majko , sad ću morat kupovat u Tomya i Victe, umisto kod dobrog čovika , našeg Babe.

Di sad kupovat hrvatske ekoloske proizvode. Ovo sta se prodavalo u Konzuma si bar zna da je domace,prirodno i ekoloski. Ovde prvenstveno mislim na liniju K-proizvoda. Pa to su likari na recepte pripisivali umisto likova. Cisto zdravlje.
[/quote]

Dosad smo se zdravo hranili kod Babe , a šta sad ? Predlažem štrajk glađu svih , do ispunjenja zahtjeva da možemo opet kupovat ekološko !

Poruka dobavljacima: “Vi ste idioti”.

New Report

Close