Ministar Marić otpisuje 252 milijuna kuna duga za 91.000 građana

Naslovnica Forum Komentari članaka Ministar Marić otpisuje 252 milijuna kuna duga za 91.000 građana

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Odmah podnosim tužbu protiv države i tražim da mi se isplati isti iznos kao urednom platiši svih obaveza i nameta koje uredno podmirujem.

Ovo je super. Svi koji uredno plaćamo namete smo idioti očito.

Tako je! mi koji sve uredno plaćamo smo samo kreteni i robovi države!

ovaj otpis malima, čini mi se kao uvod u otpis velikima

ok ako ti građani nemaju ikakvu imovinu, ali onda ako se otpiše to mora ostati u bazi, te se naplaćuje kad steknu neku imovinu,, ili kad je prodaju ili prepišu na djecu, stan, auto, kuću, zemlju ………

ovako nema apsolutno nikakvog smisla osim šta su svi drugi “magarci” koji su uredno sve plaćali, a ne trošili na provod, cugu, cigare, kocku….. jer svakako ljudi žive i onda frka problemi, a na kraju ispali genijalci u odnosu na savjesne građane… ako se netko razbolio onda je to druga stvar, ali se ne može sve jednoznačno rješavati, treba dobre kriterije napraviti

al najveći je problem i kretenizam su ovrhe, gdje zbog 200-300 kn duga ti ovrha naraste 10-20….. puta !!!! trošak ovrhe mora biti u nekom postotku od duga, a ne ovako kako je sad debilno napravljeno

Dugovi se moraju vraćati!!!!!!!!! jer ovako mi nikad na zelenu granu…

hahaha, “dugovi se moraju vraćati”. Vidis da ne moraju. Pitaj Todorića sta on misli o toj temi.Vjerovatno isto kao i ti. Svi moraju vraćati svoje dugove, osim njega.

Ja država, koja nema novca i koja diže kredite da bi otplatila kamate na kredite i komadić starih kredita, tebi koji dižeš kredite ali ih nemaš čime vratiti opraštam dugove koje ćemo poslije “vratiti” kroz visoke cijene, visoke poreze, nove poreze i nove kredite. Ne znamo mi (država) s novcem, ne znaš ni ti. Ne znam sa svojim a još manje s tuđim novcem. Pravit ćemo se da sve to ne postoji dok nas ne opomenu. Ali netko će platiti, barem dio. Budale koje još nešto plaćaju u zemlji. Otipisivat ćemo i tako gomilati nove dugove. Jer otpis je preuzimanje neplaćenog duga. Dakle dižemo nove kredite vani. A one vani koje moramo vratiti i njih ćemo gomilati do besvijesti. Kamate jedva otplaćujemo a kamoli nešto više. Autoceste ne možemo otplatiti a sad smo preuzeli još i koncesiju za zračnu luku, jedna obveza više koju treba otplatiti novcem kojeg nemamo.


Dugovi se moraju vraćati!!!!!!!!! jer ovako mi nikad na zelenu granu…

Vrag je davno odnio šalu u cijeloj priči. Kad krivo kreneš i ništa ne radiš kako treba pa onda nakon nekog vremena zaglaviš u živom blatu, tu izlaza nema. Ova apatija i ravnodušnost u društvu prema svim ovim pojavama zadnjih godina i desetljeća je jednako grozna kao i ono što se za to vrijeme događao pred njihovim očima, dan po dan i lipu i kunu po lipu i kunu. Ali na to ne skaču, ali na uvijek iste gluposti ih se lako pridobije i upeca. Kad trebaju negodovati i nešto poduzeti, nema ih nigdje. Zbog gluposti se odmah okupe. To nažalost pokazuje razinu inteligencije u društvu. Obrazovanje, pravosuđe i opća kultura su skroz u banani. Ako je ljudima svejedno što se radi i činjenica da ništa ne radi gdje bi se nešto trebalo raditi onda tu više nema pomoći. Ako neki prljaju ruke da bi joj drugi prali tu istu ruku, s tim da se njima samima ta ruka odmah zaprlja koja se pak pere iznosima da bi se previdjelo nešto što svi vide, dakle svi to vide i svi tome svjedoče, a ništa i nitko to ne sprečava i mijenja, onda znaš da nema niti dana niti sutra za takvo društvo i takvu državu. Kako nazvati nekoga tko krade svoj narod i svoju zemlju? Ti isti čim upereš u njih prstom odmah igraju na domoljubnu kartu, a na tu kartu su gotovo svi osjetljivi, u tom trenu se sve prašta. Lako je budalama upravljati, čak i onda kad te ulove na djelu. Koliko od uhićenja koje su proveli DORH i USKOK je rezultiralo pravomoćnim presudama, zatvorskim kaznama i vraćanjem novca. Je li toga bilo? Koji slučaj i koji pojedinac? Treba samo pogledati ova suđenja koja se čekaju već godinama, i ove istrage koje traju već 2 do 3 godine za one koji su “došli na red” nakon onih na koje se još malo pa čeka već 10 godina.


Dugovi se moraju vraćati!!!!!!!!! jer ovako mi nikad na zelenu granu…

dupli

Kad bi interes našeg naroda za time da se kriminalce (a izdaju se za velike domoljube) koji sustavno kradu ovo društvo i ovu zemlju uistinu stavi pred sudove, nakon čega bi zaista kazneno odgovarali i morali vratiti otuđene iznose, kad bi poslije odsluženja kazne (pravog suđenja s pravomoćnom presudom) bili prezirani u društvu (ne mogu raditi što su prije radili) i kad bi ta kazna djelovala kako treba, kao upozorenje svim drugima da niti ne pokušavaju takvo što, e to bi bilo nešto za početak. Ali toga nema, niti će toga biti a zna se zašto. Kad bi se ljudi u RH zanimali za to da pravosuđe radi svoj posao kako treba kao što ih zanima sport i domoljublje, ne samo da ih zanima nego da takvo što glasno traže dok se ne ostvari jer imaju pravo na to, onda bi stvari krenuloe nabolje. Da bi se takvo što dogodilo prvo bi trebalo biti obrazovanje bolje, ovo što mi prodajemo pod obrazovanje i znanje u zemlji je žalosno i jadno, opća kultura i svijest građana o tome kako trebaju funkcionirati stvari i ljudi u društvu, u zemlji, tu ih treba školovati, jer je nekima to izgleda sve sasvim normalno.

@RMG-ishodište svih problema je krivosuđe, koje je dovelo do percepcije da se “sve može”! Cca 78% ljudi u RH živi od proračunskih transfera dakle ovo bi trebalo biti još jedno prelijevanje iz šupljeg u prazno sa demagoškom porukom!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close