Udar na građane: Cestarine poskupljuju od 1. travnja

Naslovnica Forum Komentari članaka Udar na građane: Cestarine poskupljuju od 1. travnja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

NE DAMO NAŠE AUTOCESTE!!!!
Ajmo potpisnici za referendum protiv koncesije, da vas čujem? Bitno je da su autoceste naše, nema veze što se nećemo po njima voziti, ali hoće zato Mijat Stanić!


NE DAMO NAŠE AUTOCESTE!!!!
Ajmo potpisnici za referendum protiv koncesije, da vas čujem? Bitno je da su autoceste naše, nema veze što se nećemo po njima voziti, ali hoće zato Mijat Stanić!

***ajde ne lupetaj, dok nama dižu cijene u nebesa od struje, plina, dignut pdv, sad će i cestarine, izmišljaju se novi i novi porezi, žele prodati hep, šume i vode dotle povlaštena ekipa duguje milijarde ili dijeli milijarde na nezakonite subvencije i nikome ništa… zar ne shvaćaš da kad bi prodali ama baš sve do zadnje travke opet bi dizali poreze, naknade jer ta protuhrvatska ekipa je vreća bez dna, njima nikad dosta, oni su rak našeg društva i najveći neprijatelj svih nas

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Mediji od svega rade dramu. Zna se kako su radjene Autoceste,zna se da se krediti moraju vracati i zna se da je AC neophodna za turizam. Tko ne zeli platiti ima solidnu a i zanimljiviju cestu D1 ZG-ST za 0 kn!

bibanum, 16.03.2017. u 12:57
***ajde ne lupetaj, dok nama dižu cijene u nebesa od struje, plina, dignut pdv, sad će i cestarine, izmišljaju se novi i novi porezi, žele prodati hep, šume i vode dotle povlaštena ekipa duguje milijarde ili dijeli milijarde na nezakonite subvencije i nikome ništa… zar ne shvaćaš da kad bi prodali ama baš sve do zadnje travke opet bi dizali poreze, naknade jer ta protuhrvatska ekipa je vreća bez dna, njima nikad dosta, oni su rak našeg društva i najveći neprijatelj svih nas

Očito je da nisi shvatio poantu. Da li će se sada Mijat Stanić buniti što građanima poskupljuje cestarina? Neće. Jer je njemu ona predstava poslužila samo da zaštiti svoju g****u i masu uhljeba u HAC-u koji primaju najmanje 1000 eura plaće za nerad! A mi sada to moramo plačati skupljom cestarinom. Umjesto da su racionalizirali poslovanje, pa je i cestarina mogla dolje.



NE DAMO NAŠE AUTOCESTE!!!!
Ajmo potpisnici za referendum protiv koncesije, da vas čujem? Bitno je da su autoceste naše, nema veze što se nećemo po njima voziti, ali hoće zato Mijat Stanić!

***ajde ne lupetaj, dok nama dižu cijene u nebesa od struje, plina, dignut pdv, sad će i cestarine, izmišljaju se novi i novi porezi, žele prodati hep, šume i vode dotle povlaštena ekipa duguje milijarde ili dijeli milijarde na nezakonite subvencije i nikome ništa… zar ne shvaćaš da kad bi prodali ama baš sve do zadnje travke opet bi dizali poreze, naknade jer ta protuhrvatska ekipa je vreća bez dna, njima nikad dosta, oni su rak našeg društva i najveći neprijatelj svih nas
[/quote]cujem da dolazi uskoro porez na mobitele 🙂

Ja sam mislio da ako ostanu nase da nece biti poskupljenja? Kako su me obrlatili, ispao sam naivna glupaca. Sad mi jos samo recite da nece Mijota najuriti na cestu i zamijeniti robotom?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


Očito je da nisi shvatio poantu. Da li će se sada Mijat Stanić buniti što građanima poskupljuje cestarina? Neće. Jer je njemu ona predstava poslužila samo da zaštiti svoju g****u i masu uhljeba u HAC-u koji primaju najmanje 1000 eura plaće za nerad! A mi sada to moramo plačati skupljom cestarinom. Umjesto da su racionalizirali poslovanje, pa je i cestarina mogla dolje.

***ma ne govorimo o nekome pojedincu, najmanje nekakvom sindikalcu Mijatu…naglasak tvog posta je bio da su nam digli cijene(opet!) cestarina samo zato jer nismo prodali autoceste i sukladno tome ispada da smo dali ceste u koncesiju ili prodaju da bi nam “tekao med i cvetalo cveće”… to je ista priča s prodajom INE, benzin je tada bio 3,62 kune, pogle koliko je sada i kakvu mi korist imamo od te prodaje -nikakvu, otkad su počeli “prodavati” nama raste kreditno zaduženje, prije toga mi skoro da dug nismo imali… znači prodali su nam sve i još dodatno napucali kredite… ista priča je bila s bankama, Plivom itd. a ista priča nam se potura s HEP-om, vodama, šumama, a scenarij je uvijek isti, narod ne da nema nikakve koristi od toga nego ima samo debelu štetu, a pojedina grupacija uvijek istih ljudi se bogati… zar je problem raspisat natječaj uzet neku međunarodnu menađersku tvrtku da nam vodi firme uz proviziju? nama narodu bi to bio spas, ali političarima smrt jer nebi mogli uhljebljivati podobne ni krasti državni novac… pa ovaj Agrokor je prije 2-3 mjeseca dobio 300 milja od HBOR-a, a da bi nešto dobio od njih moraš donesti čagu od porezne da nisi ništ dužan, kad ono samo na pdv 6 milijardi duga, a ipak je dobio…takve stvari uz profesionalne strane managere nebi bile moguće

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

300 000 uhljeba zamjenit sa 300 000 nezaposlenih i sve je rijeseno .
kladim se da 100 000 uhljeba prima barem 2-3 plaće kroz nadzorne odbore itd itd… tako da nebi bilo stete uopce .

Dok je proračun bio u pola manji od današnjeg nije bilo toliko uhljeba! Danas cca78% graďana RH živi od proračunskih transfera! Ubožnica je slaba riječ!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

………….popravljate brzo stare ceste i zakupite prostore za birtije za janjce ………..
Proglasite staru cestu do Jadrana….zaštićenim kulturnim dobrom , zdravim za život …….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Dok je proračun bio u pola manji od današnjeg nije bilo toliko uhljeba! Danas cca78% graďana RH živi od proračunskih transfera! Ubožnica je slaba riječ!
300 000 uhljeba(stranacko uhljebljivanje) je visak u hr. isto toliko je nezaposlenih i takodjer blokiranih..
dakle 1/4 gradjana hr je problem.samo im treba izvrtit pozicije . milion ljudi malo zavrtit ,ko bi gori sad je doli 🙂

New Report

Close