Umirujuće vijesti: Investitori odobrili dodatnu tranšu novca Agrokoru

Naslovnica Forum Komentari članaka Umirujuće vijesti: Investitori odobrili dodatnu tranšu novca Agrokoru

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

BAgrokor plovi dalje

Ako hoćete umirenje pijte apaurine.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

ovo je samo bacanje prašine u oči jer ako im dospijeva 500 mil. EUR kako se piše, 100 mil.EUR ništa ne rješava, a kamo li ogroman ukupni dug…kompanija je po informacijama jako zadužena, a imovina pod hipotekama tako da…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Investitori PREUZIMAJU najbolje komade mesa….tj. Agrokora…….jedino rješenje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Agrokor je tvorevina osnovana na dogovoru Tuđman -Todorić. Zato je i podržavan do današnjeg dana. Nezasitni Todorić nije prezao ni od čega, da bi lakomo gomilao svoj kapital. Tvrtka koja nema lojalan odnos sa konkurencijom ne može opstati na tržištu. Vlasnik je gazio po malima a sada mu prijeti opasnost da sam bude zgažen. Spašavati Agrokor nije primjereno, jer će nakon kapitulacije njenog vlasnika tvrtku preuzeti novi vlasnik i zbrinuti sve zaposlenike. Zato poručujem vlastodršcima, da ne diraju u novac građana za spas jednog lakomog čovjeka. Iskreno se plašim za novac zaposlenika pohranjen na temelju individualne kapitalizirane štednje kod Mirovinskog fonda.(2.stupanj). Ovaj novac je već dugo vremena na meti mnogih državnih umnika.


Agrokor je tvorevina osnovana na dogovoru Tuđman -Todorić. Zato je i podržavan do današnjeg dana. Nezasitni Todorić nije prezao ni od čega, da bi lakomo gomilao svoj kapital. Tvrtka koja nema lojalan odnos sa konkurencijom ne može opstati na tržištu. Vlasnik je gazio po malima a sada mu prijeti opasnost da sam bude zgažen. Spašavati Agrokor nije primjereno, jer će nakon kapitulacije njenog vlasnika tvrtku preuzeti novi vlasnik i zbrinuti sve zaposlenike. Zato poručujem vlastodršcima, da ne diraju u novac građana za spas jednog lakomog čovjeka. Iskreno se plašim za novac zaposlenika pohranjen na temelju individualne kapitalizirane štednje kod Mirovinskog fonda.(2.stupanj). Ovaj novac je već dugo vremena na meti mnogih državnih umnika.

Je investitori već stoje u redu da preuzmu Agrokor! Neće oni spašavat lakomog čovjeka jer se njega više ne da spasiti nego tebe i sve nas. Urazumi se.

Corn
Tuđman-Todorić .. pa jel to znači da je Tuđman i dalje živ? To je dogovor crvene buržoazije koja je Tuđmana preveslala i nagovorila na takav tip privatizacije koji nas je doveo tu gdje jesmo. Uglavnom, ekipa i dalje vlada ovom državom…

Kupujmo hrvatsko!

..ja sam pročitala………….U/Z/NEMIRUJUĆE VIJESTI……. Investitori odobrili zajam Todoriću…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Potecijalni investitori neće spašavati Todorića nego će Agrokor kupiti za vlastiti interes. To će biti uglavnom banke koje su nemilice dijelile kredite, a sada moraju spašavati uložena novčana sredstva. Sve to čine za vlastiti interes. Zaključi, kako sam ja razuman, a ti proizvoljno komentiraš, kao da od tebe očekujemo, da osobno staneš u red za spas Agrokora

New Report

Close