Hrvatsko iskustvo: Poslodavac sam zvao radnike sa burze, oni ga redom odbili

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatsko iskustvo: Poslodavac sam zvao radnike sa burze, oni ga redom odbili

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A zašto se ti pajdo ne uhvatiš lopate,da budeš primjer onima koji ne prihvaćaju tvoju ponudu?

Nigdje ne piše koliku plaću nudi. možda zato mu nitko ni ne dolazi, pa nisu ljudi naivci.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Koji nebulozni naslov članka?”Hrvatsko iskustvo: Poslodavac sam zvao radnike sa burze, oni ga redom odbili”!Da li ih je možda megafonom zvao,nervozno urlajući,da mu trebaju radnici?Kao što kaže gore navedeni gdin.zoric,zašto nije rekao koliko nudi neto plaću radnicima?Svašta u “Našoj Lijepoj”(ili možda njihovoj,vlasničkoj eliti)!!!!!

Hrvatska istina!

Hahaha kako dobro “Poslodavac sam zvao”, šok i nevjerica. Jeli to moguće? Sto je sljedeće? “Država razumno potrošila novce”? “Vozač zaustavljen u 3 ujutro i izmjereno mu 0 promila”? “Utakmica Dinamo-Hajduk završila bez baklji i tuče”?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Jebes utakmicu koja zavrsi bez tuce i baklji. To se ni ne moze zvat utakmicom. Ja bi to nazva sveta misa.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Poslodavac je zvao radnike da im ponudi jeftin aranžman na moru – provedeš cijelo ljeto na moru za samo 2800 kuna mjesečno. Pa mislim stvarno da ne može jeftinije ponuditi. I Grčka i Turska bi bili skuplje, a još je kod nas i sigurnije. Jadan poslodavac, pa ne može sada ići sa dampinškim cijenama!

***pa kako ih, bre, nije sramota?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

možda da si je postavio pitanje dali bi ja radio za ponuđeno a pošto nije skupio hrabrosti niti napisati koliko je to možemo si samo zamisliti?
čakaju ga poslovi?
oni na kojima će on dobro zaraditi a radnici niti za kruh i mlijeko već samo vodu ali naravno i to samo onu iz slavine.
evolucija je spor i mukotrpan proces.
shvatit će takvi da je i njemu bolje ako radnik ima razloga za život.
a to nije prioritetno “dobro jutro gazda” već neke druge stvari.
gle čuda iste one koje i gazda želi čak i u puno manjem obimu,tko bi se toga sjetio?
ili gle čuda kako su ti radnici nezahvalni:-))

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Prosto nevjerovatno.
Iako možda malo nejasno.
Nemamo podatak jeli poslodavac ponudio poštena primanja ?
Ako su primanja veća ili ista kao državna prosjećna primanja onda bi te ljude trebalo na neki način kazniti.
No ako su primanja manja, a ne bi trebala biti jer govorimo o deficitarnim zanimanjima onda bi potencijalnog poslodavca trebalo objesit na stup srama.

Na žalost, sve više tvrtki u građevinskom sektoru u ponudama daje nerealno niske cijene, a onda gubitke amirtiziraju na plaćama radnika.

Ne može baš tako.

Molim poslovni.hr…da li imaju neke nove tekstove oko POVEZANIH DRUŠTAVA…..vrlo aktualna tema,
izmjene u obračunima poslovanja……molimo Vas, nađite najosnovnije pogodnosti / prednosti /
oko rada unutar povezanih društava. i izmjene oko olakšica …. organizira se seminar, ali ne stignemo ići….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A možda bi ja htio raditi kod njega. Samo, iz članka se vidi da nitko ne želi raditi a ne vidi se koliko “poduzetnik” želi vrednovati taj rad. Poslovni, nemojte podržavati samo jednu stranu. Napišite cijelu situaciju; koliko se nudi za taj posao ipa tek onda zašto ljudi “ne žele raditi”!

A jadan…

New Report

Close