Čermak “oteo” Ini posao vrijedan 200 milijuna kuna: Jadroliniju će gorivom opskrbljivati Crodux

Naslovnica Forum Komentari članaka Čermak “oteo” Ini posao vrijedan 200 milijuna kuna: Jadroliniju će gorivom opskrbljivati Crodux

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Evo nasega generala na braniku domovine..
Samo tko je i jdrolinije..dobio koliko od tih 200 mil. …
Ajde brat bratu je barem 10%…
Dok je ovoga uvik vo bit rupa…
A ovu jadroliniju pod hitno trba privatizirati jer karte.koje.oni imaju su najskuplje u europi.
Pa da bi doali sa autom na.lastovo i natrag mozete avionom otici u New York i prenociti u jako dobro hotelu uz veceru i vratiti se natrag.
Gotovo sam siguran kad dode.konkurancija da ce im karte biti 50% manje.

A BALVANA!!! :) :) :)

živjela Hrvatska
živjela Hrvatska

Zašto je “oteo”, zašto halabuka ? Odrađuju se poslovi s voljom i na vrijeme.

ovaj serviser klima živi američki san na hrvatskom tlu…Spektakl

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Znakovito je iskazana prednost privatnog poslovanja pred onim državnim. U INI ima previše “znalaca” koji štite samo vlastite, a ne i državne iterese.

Jeli to onaj general koji je sipao vodu u benzin na svojim benziskim postajama?

Jos par takvih dilova i slijedi prodaja Croduxa Molu. Isto kao i Tifona. A onda mi slobodno otkupljujmo praznu Inu za silne milijarde.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nikako da smjene ovog mladog pretilog čovječuljka, možda brzo ističe ugovor, pa da ispadne manja šteta.
Utrostručio se po kilaži u 3 godine, izgleda kao veliki jorkširac i to je njegov doprinos.
Prije toga prodavao neke cijevi po Šibeniku i propala mu privatna firma, potom SDP digao ljestvicu
poštenja i postavio mu korito.

New Report

Close