Vlada donijela odluku o Pelješkom mostu

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada donijela odluku o Pelješkom mostu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zar konzorcij HR tvrtki ne bi mogao napraviti taj mostic? Zar nam je gradevina toliko u “banani”?

Ja samo ne razumijem drzavu bih u vezi ovoga. Davno bi bila tuzba svake druge ozbiljne drzave.

Ako se projekt bude financirao EU-novcem (pa čak i minimalno), procedura se zna. Međunarodni tender!


Ako se projekt bude financirao EU-novcem (pa čak i minimalno), procedura se zna. Međunarodni tender!
jasno ko suza. vjerojatno se znaju izvodjaci.moguce nasi dobiju dio,.,,ili su opet kradezeovci skinuli

gace do kraja i nisu se izborili ni mrvu za domace gradjevince..

Pa vi ko da ste od jucer na burzi! Evropske su pare znaci medjunarodni tender, to smo utvrdili. A zasto ce nasi biti kooperanti stranaca? To nije jasno? Pa to je bar jednostavno: da se svi skupa saberune bi mogli skupiti niti za avansne garancije, a kamoli za sva placanja do kraja, ako budu tako strogi uvjeti, sto jos ne znamo. A i veliko je pitanje kako bi to ispalo. Ovo je puno veci zalogaj od nekog kvartovskog Kauflanda ili brane u Sumetlici. Alo! Tu smo di smo. Dobro da EU plati najveci dio, a nasi sto se ogrebu ogrebu se, s 5% marze neka glade bradu. LN.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Bolje receno citava TK svih nasih gradjevinara ne bi pokrila ni zabadanje stupova. Stoga sto uhvate dobro uhvate, ipak se strancima nece dati zezati s dovlacenjem sljakera, kampovima, dnevnicama itd. Preskupo je to, bar gledajuci zemlje koje se prijavljuju. Naravno da ce i nas ugovarac nesluzbeno dati smjernice koga treba uzeti da sve ide glatko i koja cijena treba biti. Poludirigirano polunadzirano ali ok. To je to. Imat cemo most. I vjerovatno ce vdkt mijesati cementu i tociti ju u pilone. Jeeeee!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

kolike mi procedure i patnje prolazimo s tim mostom, a Fižulićevi printeri stoje, dajte to bivšem ministru
da on to isprinta i završena priča, kakvi tenderi i stranci, spasimo našu Magmu i fondovsaka ulaganja

vdkt 10% = 320 miliona kn

New Report

Close