Ruski veleposlanik odlučio razriješiti nedoumice o odnosu s Agrokorom

Naslovnica Forum Komentari članaka Ruski veleposlanik odlučio razriješiti nedoumice o odnosu s Agrokorom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dobio izgleda i Rus po labrnji od svojih pa se sada vadi…

Tesko blamiranje. Dobio po prstima od Putina.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Ivice pokaži ti njima tko je gazda!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

***meni je nevjerojatno da nitko relevantan u Rusiji to ne vidi… svaki dosad veleposlanik Rusije sve radi da huška Srbe na nas i onda plati interview u nekim našim novinama gdje je glavna misao da oni žele nama biti prijatelji i da su oni nama braća samo mi to ne kužimo… ovo je toliko jadno i vidljivo iz aviona da se pitam jel stvarno Putin ima moć u toj Rusiji ili sve ovo vode pikzibneri kao i kod nas

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

presmijesno je da ovi cutolozi po odlici, sada se dva puta javlja u medijima u samo 15 dana….bilo je zestoko iz rusije-“bez ljubavi”!

Uzalud ublazena retorika ruskog “ambasadora” steta je nanesena i mislim tesko popravljiva!

Ruski veleposlanik u vojnoj odori sa odlikovanjima, da li je to poruka? Ja mislim da jeste. Ne sviđa im se Plenkovićeva izjava da je Rusija agresor u Ukrajini. Plenković treba da se malo korigira pa da kaže da je agresor Putin a ne ruski narod. Hrvati ne mrze Ruse pa ni Plenković. Normalno je da jedan Slaven bude predstavnik EU u pregovorima oko Ukrajine. Najbolji izbor je da to bude Hrvat a ne recimo Poljak. Oduzimanje Krima i istočne Ukrajine je akt agresije. Ukrajina nikada ne treba da se odrekne svoje teritorije. Borba će biti duga jer je protivnik jak. I Turska je bila jaka i zauzimala je dijelove Hrvatske ali nikada cijelu. Borba je trajala 300 godina.


Ruski veleposlanik u vojnoj odori sa odlikovanjima, da li je to poruka? Ja mislim da jeste. Ne sviđa im se Plenkovićeva izjava da je Rusija agresor u Ukrajini. Plenković treba da se malo korigira pa da kaže da je agresor Putin a ne ruski narod. Hrvati ne mrze Ruse pa ni Plenković. Normalno je da jedan Slaven bude predstavnik EU u pregovorima oko Ukrajine. Najbolji izbor je da to bude Hrvat a ne recimo Poljak. Oduzimanje Krima i istočne Ukrajine je akt agresije. Ukrajina nikada ne treba da se odrekne svoje teritorije. Borba će biti duga jer je protivnik jak. I Turska je bila jaka i zauzimala je dijelove Hrvatske ali nikada cijelu. Borba je trajala 300 godina.

Poruka je i to poprilično klasična, taman na razini zadrtosti ruskog militantnog režima na čelu s Putinom.



Ruski veleposlanik u vojnoj odori sa odlikovanjima, da li je to poruka? Ja mislim da jeste. Ne sviđa im se Plenkovićeva izjava da je Rusija agresor u Ukrajini. Plenković treba da se malo korigira pa da kaže da je agresor Putin a ne ruski narod. Hrvati ne mrze Ruse pa ni Plenković. Normalno je da jedan Slaven bude predstavnik EU u pregovorima oko Ukrajine. Najbolji izbor je da to bude Hrvat a ne recimo Poljak. Oduzimanje Krima i istočne Ukrajine je akt agresije. Ukrajina nikada ne treba da se odrekne svoje teritorije. Borba će biti duga jer je protivnik jak. I Turska je bila jaka i zauzimala je dijelove Hrvatske ali nikada cijelu. Borba je trajala 300 godina.

Poruka je i to poprilično klasična, taman na razini zadrtosti ruskog militantnog režima na čelu s Putinom.
[/quote]

To su im zadnji trzajevi, kagebeov spavač i njegov leteći cirkus uskoro lete iz Bijele kuće a zatim slijedi naplata računa.

New Report

Close