Stižu pravila koja će vam olakšati suživot s bankama

Naslovnica Forum Komentari članaka Stižu pravila koja će vam olakšati suživot s bankama

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kozmeticke promjene. A sto je sa tzv. nebankarskim prihodima banaka (citaj: provizije i naknade) koje su bankama postale glavni izvor prihoda? Da li klijent ima pravo da zadrzi postojeci paket ako se ukida? Da li ce konacno neka agencija to uzeti pod svoju nadleznost, pa da banke to ne mijenjaju kako im se hoce?

drugo, kakav je to racun za ‘socijalno ugrozene’? Jel to onaj ‘osnovni paket’ koji se prema direktivi EU mora omoguciti svim gradjanima, a mi ga izvrdavamo, pa ga nudimo samo ‘socijalno ugrozenima’? Ja mislim da bi svi morali imati pravo na takav paket, jerbo.. da se podsjetimo, presvetli Linic od Marije Trsatske jest uveo da je primanje place u obliku gotovine nezakonito (a Ustavni sud RH bi morao o tome donijeti pravorijek), sto znaci da je svatko, htio-ne htio, prisiljen placati naknade bankama…

Da nastavim?

Kakve vi to provizije i naknade placate? Ja placam 8 kn na mjesec za vodjenje racuna i 8 kn za online bankarstvo.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


A sto je sa tzv. nebankarskim prihodima banaka (citaj: provizije i naknade) koje su bankama postale glavni izvor prihoda?

to se zove nekamatni prihod – ne postoji nebankarski prihod 😀

free flow information


Kakve vi to provizije i naknade placate? Ja placam 8 kn na mjesec za vodjenje racuna i 8 kn za online bankarstvo.

I koliko placas svaku transakciju?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Kakve vi to provizije i naknade placate? Ja placam 8 kn na mjesec za vodjenje racuna i 8 kn za online bankarstvo.

I koliko placas svaku transakciju?
[/quote]

Vecina racuna mi je preko trajnog naloga bez naknade (HEP, HRT, VIP, gradska cistoca). A ovo sto placam rucno je 2 kn po transakciji u PBZ-u. Ali cuj, ustedim i vrijeme i lovu jer se inace moram zahebavati u prometu, trosit benzin, placati parking, stajati u redu bla bla

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

New Report

Close