Turističke dionice ove se godine kupuju i usred zime

Naslovnica Forum Komentari članaka Turističke dionice ove se godine kupuju i usred zime

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Balon se polako previse napuhuje u turistickom sektoru.
Turisticke dionice trze se na multiplama tri puta vecim nego neke komoanije koje ostvaruju vecu dobit.
Psihilogija mase i krda je ovdje ocigledna.
Ali to je in… Jucer sam bio u ZG i svako drugi covjek sa kojim sam pricao govori da je turizam sada in… Da treba prodatu stan u zg i kupiti apartmab na moru… Upala je sve veca… Nesto kao kad su bake na placu 2007 pricale o dionicama HT. a

A BALVANA!!! :) :) :)

O kojem balonu ti pričaš?? potrudi se malo pogledati podatke o investicijama u turizam i analizirati sektor i vanjske utjecaje, potraži suvlanike u najvećim turističkim kompanijama i igrače koji su ušli na hrvatsko tržište u zadnjih 10tak godina, izračunaj ROI i sl. pokazatelje isplativosti ulaganja…
Turizam je nažalost najisplativiji posao zasada…. i rast u turizmu je neminovan, barem dok nam okolnosti poput Grčke, Turske, Španjolske, terorizma i sl. idu u prilog.
Prepoznala je čak i vlada da turizam ostvaruje visoke prihode i od toga želi ugrabiti čim više…. i ulupati te novce u spašavanje industrije i posrnulog gospodarstva…
ali dosta o turizmu, mene više zanima koji je tvoj portfelj i u kojim to ti dionicama čuvaš novce i čekaš rast? ili samo pljuješ bez pokrića?

BearG je jalna trolovska neznalica koja piše ili netočne ili podatke o kojima ništa ne zna.
Valamar do 2020. ulaže 300 milijuna eura, samo u Rabac 870 milijuna kuna.
Ti objekti su već rasprodani za 3 godine unaprijed. Dividenda je rastuća.
Zbog toga investitori ulažu. U zadnje vrijeme prodaju jaki dioničari koji izlaze sa velikom
zaradom, a kupuju privatni investitori i fondovi. Npr. HPB Global i Allianz invest equity.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/nIDBtHURVrgnDItSaFjJ0w==.pdf

Tip je napisao da je prodao Valamar ispod 30 kn, iako je upitno da li uopće ima ili je imao ijednu dionicu.
Za ulaganja pitajte stručnjake ovlaštene.

Nemojte vi meni ovdje srati o trolanju.
Ja ulažem u dionice još dok ste vi čitali erotske magazine,…
RIVP je precijenjena dionica…točka..
RIVP se trži na razinama i multiplama kao da je adris p-a- na 1400 kuna…
Ali mladi ste skužit ćete..
Kada vam je Bakić prije neki dan stavio link od nekih poljskih analitičara da kao rivp vrijedi 48 kuna ( nitko nije rekao da ne vrijedi i da neće rasti) onda vas je lijepo okotio sa 2 miliona kuna dionica sa svog računa i milion sa skrbničkog..
Toliko o vašem znanju..
Nemojte meni djeliti lekcije i nemojte meni glumiti ovdje igrače sa wall streeta jer veze nemate o dionicama..
Di ste bili 2009 godine i 2010 kada sam ja kupovao turiste i prodao ih prošle i pretprošle godine
I tko je ovdje jalan..
Ja san izašao vanai sa 1000% zarade….a po koliko ste vi ušli…i kada..
I moja raspšrava sa ovakvim balvanima i panjevima kao što ste vi ovdje završava

A BALVANA!!! :) :) :)

Barikb… ne znam koja je svrha trolanja… osim širenja panike, bez pokrića. Do korekcije mora doći i ona me ne zanima… to je zdrav rast… jer dugoročno gledano definitivno sektor mora rasti.
Osim toga, ovaj ugovor o alotmanu s garancijom punjenja je veliki uspjeh… koja kompanija u hrvatskoj može potpisati ugovor skoro bez rizika (do 75% rizik na turoperatoru) na 3 god. dok je u grlu u investicijama i razvoju?

za tvoju info. ja sam u KORF ušao 2009 god. po cijeni 35 kn… pa računaj dobit…

Uostalom i sam gospodin Igor Bilbija koji je prepoznao RIVP/korf prije Bakića ga je počeo prodavati od 20 kuna pa nadalje i već je prodao skoro milion dionica,..
Ja sam iz rivp izlazio od 20-30-….a iz korfa nekoliko puta ulazio i izlazio…i za mene he ovo trenutno precijenjeno..
Ako za vas nijee pa slobodno kupite…tko vam brani…
I o kakvom jalu i zavisti vi pričate..pa ja sam sretan kada ljudi zarađuju…ali isto tako sam iznio što mislim o turističkim dionicama.
Uosstalom 50% mojih prihoda godišnje je od turizma …a što su turističke dionice nego ulaganje u nekretnine uz more..a trenutno se daju naći nekretnine uz more na dobrim lokacijama puno povoljnije nego što recimo koštaju neke turističke dionice..
O tome sam pokušao pisati..
I pogledajte malo fundamente i o kakvom sektoru pričamo…jer turizam nije defenzivni sektor i jako je osjetljiv,..
Činjen ica je da ga sada ide…ali sve ima svoju gornju točku rasta…pa tako i oni..
Polako..naučit ćete…ima vremena..

A BALVANA!!! :) :) :)

Vidim da vas dvoje pojma nemate o dionicama i o burzi..
Čuli ste i vidite da je sad turizam u trendu i ajmo onda svi..
A ti si kao korf kupovao po 35 kuna kao svi…ma kako ne…evo koga god pitaš svi su kupovali korf od 20-40 kuna..
Samo vi sami sebe lažite..
I ne zelim više trošiti bateriju od mobitela na vas..
Veze vi nemate …ali budete jednog dana nešto i naučili kad opizdite guzicom od pod i kad vam ništa ne bude jasno..

A BALVANA!!! :) :) :)

Ne isplati se s tobom konstruktivno razgovarati…

Od B…G drukeraja sam pomalo zbunjen😃 Imam rivp i u dobro sam zaradio unatoč negativnpm druku. Također imam i atpl i unatoč njegovom pozitivnom drukeraju ne mogu reći da sam zaradio.
Zaključak…… Ma izvucite sami😃

Po meni to znaci samo jedno. On lose druka na dole na turistima i lose na gore na brodarima. A da prova zamjenit ova dva druka?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A jadan… nema veze. Okrenimo se lijepim stvarima.
Evo malo dobrog informativnog štiva.

http://valamar-riviera.com/media/119384/viv-veljaca-2017.pdf

turizam stock. PEAK .a bloger nek placa oglase i dalje.

Kada vam je Bakić prije neki dan stavio link od nekih poljskih analitičara da kao rivp vrijedi 48 kuna ( nitko nije rekao da ne vrijedi i da neće rasti) onda vas je lijepo okotio sa 2 miliona kuna dionica sa svog računa i milion sa skrbničkog..
Toliko o vašem znanju..

Osobe koje prenose drugima svoje pozitivne ili negativne reakcije na kompaniju, postaju dio gerilskog lanca, odnosno reklamiranja usmenom predajom. Izvorno je gerilski marketing bio namijenjen upravo malim poduzećima kako bi postala zamijećena na tržištu, no s vremenom su tehnike gerilskog marketinga prihvatila velika poduzeća. Gerilski marketing može se koristiti u samostalnoj kampanji ili kao podrška klasičnim marketinškim kampanjama. Glavni cilj gerilskih marketinških kampanja je pobuditi pozornost što većeg broja kupaca, potaknuti njihov potrošački nemir i aktivirati njihovu spremnost da kupe proizvod ili uslugu.

New Report

Close