Bivšim članovima uprava isplaćivale su se premije životnih osiguranja i do 100.000 eura?

Naslovnica Forum Komentari članaka Bivšim članovima uprava isplaćivale su se premije životnih osiguranja i do 100.000 eura?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Gdje god pipneš u javnim tvrtkama – kriminal…..povlastice , isplate preko reda i mjere, urnebesne plaće
bonusi, maksimalna prava …unatoč nelikvidnosti …

DRŽAVNE TVRTKE- NOVAC GRAĐANA !……Nikako da shvate, da moraju raditi za narod – a ne za sebe.

Uvrijedili ste privatan sektor – ustvrdivši načelno – da je učinkovitiji – a NISTE NAPISALI- kako su postigli tu učinkovitost i veću profitabilnost :
– nelojalnom konukrencijom
– neulaganjem u održavanja / sve je izvučen novac iz fondova putem stručnih timova , gdje u ZAKONU
piše ….DRŽAVNA LJEKARNA MOŽE SE JAVITI NA NATJEČAJ I DOBITI BESPLATNU OPREMU do
par stotina tisuća kuna. s PRIVATNA – JOK !
– PROČELJA FASADA, energetska učinkovitost ? – NE – protekcija na natječajima !

A sav OSTATAK NOVCA – koji je zarađen – je uglavnost potrošen na plaće !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

na naslov sam , do sad komentira 100 puta u drustvu da mi nije jasno kako jos nitko nije shvatio da kroz osiguranja izvlaci ogromna lova !!!
e moji novinari !!!

Poštovani ministre Marić jesteli pročešljali Badel 1862? znateli koliko je ispaćeno Zvjezdani Blažić i Srđanu Orebu za osiguranja preko 100000 eura za svakog plus ogromne otpremnine koje su sami sebi isplacivali.
Badel gurali u provaliju a za sebe izvukli bogastvo.
Ministre Marić jeli znate za prljavu rabotu navedenih osoba sa bivšim zamjenikom ministra financija Šegonom gdje su odradili strasan kriminal.
A sadašnji direktor Ivo Markotić isplacuje ogromne iznose sebi podobnima te kupuje skupa auta podobnima.
Molim kao branitelj i pošteni građanin stanite na put kriminalcima i sa njima u zatvor i oduzet im svu imovinu koju su stekli na mafijaski način.

Slušam na dnevniku kako je Siniša Petrović izvlačio novce kroz kriminalne radnje.
Pitanje Cvitanu dali je ispitao koliko je taj ist Petrović izvukao iz Badela 1862 kro toboznje savjetovanje Badelovih uprava od Srđe Oreba,Zvezdane Blažić i sadašnjeg neopredjeljenog ali prema potrebi može biti sve Ive Markotića.
Pod savjetovanjem Siniše Petrovica Badel 1862 je doveden do ruba propasti
Lopovi i kriminalci,ukoliko Cvitan nekrene to rijesavat imat ce ulicu i zavrsit ce onako kako jedino zasluzuju.
Cvitane Cvijo nemožes vise zataskavat kriminal u Badelu 1862 i u drugim tvrtkama počmi radit posao za što te mi pošteni građani naše Hrvatske i plaćamo.

New Report

Close