Stigle dobre vijesti za Todorića: Agrokoru skok od 33 mjesta

Naslovnica Forum Komentari članaka Stigle dobre vijesti za Todorića: Agrokoru skok od 33 mjesta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ha, ha, ha, krenula protuofanziva i to od glavnoga ali propast je blizu. U mojem Konzumovom dućanu prodaju trulu i pocrnjelu junetinu ali mesar mi nije dozvolio da to slikam. Inače broj zaposlenih u toj trgovini je prepolovljen ali ih svejedno ima više nego kupaca.Neki dan su glavicu puterice od cca 20 dkg prodavali po 15 kuna pa izračunajte koliko stoji kilogram. Krumpir pakiran po 2,5 kg stoji 15 kn a iznutra je crn i praktično nejestiv a takvih primjera ima bezbroj.

Kako napadaju ovog dobrog covika. Sta ne stave listu lanaca po zaduzenosti. Konzum bi ziher bio prvi,ali nikako ne vole vidit da je ovaj dobri covik u necemu prvi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Kako napadaju ovog dobrog covika. Sta ne stave listu lanaca po zaduzenosti. Konzum bi ziher bio prvi,ali nikako ne vole vidit da je ovaj dobri covik u necemu prvi.

Ovo malo pišu hvalospijeve prije jako zanimljivih vjesti koje nas uskoro očekuju…
Šta je on mislija da će i on lišo proći…ne..ne…

A BALVANA!!! :) :) :)

najbolje vijesti za Todorića će stići iz HZMO, do tada samo muka ježova

http://www.index.hr/vijesti/clanak/novi-snazan-pad-obveznica-ulagaci-ne-vjeruju-todoricu/947781.aspx

Nakon preuzimanja Bille, Spar širi maloprodaju na 5 hrvatskih županija

New Report

Close