Sklopljen vrijedan ugovor: Tehnika u Švedskoj gradi 16 zgrada sa 360 stanova

Naslovnica Forum Komentari članaka Sklopljen vrijedan ugovor: Tehnika u Švedskoj gradi 16 zgrada sa 360 stanova

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kakve VELIKE veze ima registrirana firma kćer u Švedskoj …..a našom dionicom Tehnike
na ZSE burzi?

Ne -prevelike….kad dublje sagledamo upravljanje , oporezivanje, i ostalo…..u Švedskoj mislim..
Gdje će završiti eventualna DOBIT .? U Hrvatskoj ili na nekim drugim registriranim tvrtkama..i računima..?
Lijepi ste im posao napravili s bonitetom i jamstvima….svaka čast.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

hoće li i tamo stavljati radijatore ispred prozora – staklene stijene?

...povijest se ponavlja...

Znaci gradit ce po 296 EURA/m2. Ja u onih 360Eura/m2 sta grade u Hrvatskoj nisam mogao vjerovat,a ovo je tek pravi posal. Za investitora jasno. E zaradit ce na ovome gubitak ko kuca velik.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Znaci gradit ce po 296 EURA/m2. Ja u onih 360Eura/m2 sta grade u Hrvatskoj nisam mogao vjerovat,a ovo je tek pravi posal. Za investitora jasno. E zaradit ce na ovome gubitak ko kuca velik.

da, tehinka će imati gubitak, ali će netko od investitora dobiti lovu direktno u džep….nemoj misliti da se u švedskoj gradi ispod 1000 eura po m2 jer i kod nas je to jako teško. govorim do razine “ključ u ruke”.

...povijest se ponavlja...

ekipa,niste od jučer na burzi pa da vam propušteno neda preko ega.
pričekajte korekciju i preuzmite dionice u svoje ruke,dobro za vas dobro na nas.
unutr su već čvrste ruke još sa vašim čvrstim…..
i dalje se nudi kupnja imovine po značajnim diskontima,ipak su to nekratnine a svima nama nekretnincima u duši nije potrebno….
očekujem vas unutra u nekoj budućnosti
veselim se naprijed
znate da se mene pita da bi već bili unutra a jbg ….

p.s.
ako ne griješim uskoro će jedna jako dobra prilika,možda i među zadnjim jako dobrim ako ne i…
sretno

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Dobit iz Švedske, nikad neće doći u Hrvatsku, kakva god bila….

Nekretnine su davno prodane. Zato se i diže cijena dionice na ZSE – da se kreditima uz hipoteke na dionicama u Hrvatskoj osiguraju JAMSTVA I GARANCIJE za obrtna sredstva i posao u Švedskoj.
Tamo nisu naivni- da posao dadu nekome TKO NE PRILOŽI GARANCIJU VRLO, VRLO solventne
banke u RH…ne?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

296 eura po m2 za brutto m2 u Svedskoj!!!!Ja im da sam investitor ne bi pita nikakvu garanciju za tu cijenu nego reka ziđaj. Pokusao sam shvatit kako u Svedskoj cijena m2 moze biti toliko niska i shvatio sam da je to radi jeftine radne snage.Naime u Svedskoj ima puno Bosanaca i tu je kljuc uspjeha ove cijene kvadrata.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

..Za te novce po 1 m2 / 296,00 eura/ mogu opremiti KUPAONICE .

Dakle, građevinsko-obrtnički radovi su polaganje pločica i montaža sanitarija…., recimo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

sve ti poslovi po Norveškoj-DLKV,Finskoj-DDJH, i sada u Švedskoj-THNK vode firmu u gubitke.vidimo da ni dalekovod ni Đuro nisu isplivali nakon tih poslova pa neće ni tehnika.

Nije problem , bez obzira što god radili- nek zarade. Problem je u tome, što predstavljaju to , kao
veliku zaradu u društvu TEHNIKA d.d. u Hrvatskoj a zapravo se cijeli posao, pa i naplata posla, odvija
u inozemstvu.

Kad imaš firmu kćer u inozemstvu, ti praktički tamo RADIŠ SAMOSTALNO.
A ODLUKE o eventualnoj isplati DIVIDENDE IZ INOZEMSTVA – donodi SKUPŠTINA DIONIČARA
U REP.Hrvatskoj- koja se proslijeđuje na IZVRŠENJE Odgovornoj osobi u ŠVEDSKOJ.

Ta osoba, mora poslati putem poslovne banke NOVAC / DOBIT / u Hrvatsku.

NE SJEĆAM SE , a imala sam dionice TEHNIKE jako, jako dugo …zan gosp.ING, dugo smo
jedini raspravljali kad je firma tonula ,,,i tonula…zbog neprodanih nekretnina…

Dakle, ne sjećam se nije jedne ODLUKE o isplati DOBITI dioničarima !..Zašto, jer dobiti, realno nije
baš niti bilo….

I sad, kad su pobjegli, takoreći , u inozemstvo, odjedanput smo jako vrijedni ko firma…Šipak.
Sad su tek slobodni, riješili su se svih MALIH DIONIČARA . a napumpavanje cijene, je
jedna IGRA na ZSE koju vode skupine igrača …kako smo te već i navikli…iz jednih uđu, u druge
izađu i tak stalno nekaj rade , jer dobivaju za to plaću..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close