Država mora poduprijeti domaće željezničke proizvode

Naslovnica Forum Komentari članaka Država mora poduprijeti domaće željezničke proizvode

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Država treba ukinuti namet za HGK!?
Članak 4.
Visina mjesečne članarine iznosi za:
1. Prvu grupu 42,00 kn
2. Drugu grupu 1.083,00 kn
3. Treću grupu 3.973,00 kn.

Država treba ukinuti namet za HGK!?
Članak 4.
Visina mjesečne članarine iznosi za:
1. Prvu grupu 42,00 kn
2. Drugu grupu 1.083,00 kn
3. Treću grupu 3.973,00 kn.

pa kako država uvijek koči razvoj i napredak ja ne vjerujem!!! imamo pametan i spodoban kadar ljudi u svakoj grani – volja te u željeznicama, volja te u zdrvatsvu vollja te ne znam poljoprivredi,šumasrtvi – sve sposobni ljudi koji se trude svojim ruikama napraviti nešto-sposobni i marljivi!!!!
a država koda je maćeha. nećemo tako naprijed nikad!!!


pa kako država uvijek koči razvoj i napredak ja ne vjerujem!!! imamo pametan i spodoban kadar ljudi u svakoj grani – volja te u željeznicama, volja te u zdrvatsvu vollja te ne znam poljoprivredi,šumasrtvi – sve sposobni ljudi koji se trude svojim ruikama napraviti nešto-sposobni i marljivi!!!!
a država koda je maćeha. nećemo tako naprijed nikad!!!

znamo mi njih sve iz tih grana, zato država stalno i dolijeva na njihov mlin, pomognu se i političari kod njih, zaposli mi ovoga, zaposli mi onoga, daj mi neku robu jeftinije, besplatno najbolje, daj i meni poticaje, daj da idemo u lov, ma samo daj, daj što bilo, pa nije tvoje

@trnovec-nije “članarina” ili namet nego reket!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close