Agrokor: Uredno ćemo servisirati svoje dugove

Naslovnica Forum Komentari članaka Agrokor: Uredno ćemo servisirati svoje dugove

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

” Iz koncerna Agrokor u četvrtak su izvijestili da su stabilna i snažna kompanija koja može odgovoriti svim financijskim obvezama u idućem razdoblju te da nemaju potrebu za dodatnim refinanciranjem.

“Agrokor je stabilna i snažna kompanija u regiji i po svojoj snazi može odgovoriti svim financijskim obvezama koje se nalaze pred njom u idućem razdoblju”, odgovorili su na Hinin upit iz te kompanije.

Ističu kako su “odgovorna kompanija koja uredno servisira svoje obveze te su tako i obveze koje dospijevaju u idućem razdoblju uspješno refinancirali u posljednjem kvartalu prošle godine i s te osnove u ovom trenutku nemaju potrebu za dodatnim refinanciranjem”.

“Kao što smo već i jučer naveli, iako je postojao interes od strane postojećih i novih kreditora u dostatnom iznosu, radi boljih strateških opcija koje razmatramo odlučili smo ne zaključiti spomenutu transakciju”, ističu iz Agrokora. ”

.

banke da, a dobavljači ? ni lubenice još nisi platio od 9 mj.

A joj!? Fali mi 25 milijardi kuna!??? Jel ima itko posuditi, vraćam sljedeći tjedan!


banke da, a dobavljači ? ni lubenice još nisi platio od 9 mj.

navodno nije ni čarape platio već skoro godinu dana. ne zezam se. možda u međuvremenu je, ali nekako sumnjam…

...povijest se ponavlja...



banke da, a dobavljači ? ni lubenice još nisi platio od 9 mj.

navodno nije ni čarape platio već skoro godinu dana. ne zezam se. možda u međuvremenu je, ali nekako sumnjam…
[/quote]
za male proizvođaće i dobavljače, gori je od pijavice, na njima ku..č.ć oštri, a velikim bankarima se uvlači u tamo

i meni su rekli da ce mi platiti sa 365 dana odgode na sto sam se samo zahvalio i otisao.
tako sda polako rade mnogi te je zato i ponuda robe 65% na ono sto ima agrokor koncern.
interne dubioze znat ce se tek kada se sve razleti.
a kada to bude, tada je 150.000 radnih mjesta u pitanju tako da je agrokor postao vazniji od bilo cega i todo to zna zato se i ponasa tako jer mu se sada vuise ne smije stati na rep jer ode sve k vragu.

ali opet, ne smijemo zaboraviti da je toda mogao sve to lijepo uništiti i prodati nekretnine i živjeti bez stresa do smrti…tako su neki napravili..ipak je on nešto napravio iz tih firmi i svaka sada posluje puno bolje nego u doba juge. treba pravedno reći i to.

...povijest se ponavlja...

Ak ode Agrokor netko će kupiti firme i posao ide dalje. U čemu je problem s propasti?

Nije bolest sve što boli


i meni su rekli da ce mi platiti sa 365 dana odgode na sto sam se samo zahvalio i otisao.
tako sda polako rade mnogi te je zato i ponuda robe 65% na ono sto ima agrokor koncern.
interne dubioze znat ce se tek kada se sve razleti.
a kada to bude, tada je 150.000 radnih mjesta u pitanju tako da je agrokor postao vazniji od bilo cega i todo to zna zato se i ponasa tako jer mu se sada vuise ne smije stati na rep jer ode sve k vragu.

A zašto bi radna mjesta bila ugrožena ? Ako dođe do problema , neko drugi će preuzet i biznis ide dalje . Sad oće li ići IPO ili na neki drugi način , možemo se pitat . Tako da ove priče da ako bankrotira da će se zatrest cijela država , ne drže vodu.

Sto ima lose u tome ako agrokor napravi IPO i proda 49 % ? Moze li u ovoj situaciji izaci na IPO ?

Status Quo: Roll Over Lay Down


ali opet, ne smijemo zaboraviti da je toda mogao sve to lijepo uništiti i prodati nekretnine i živjeti bez stresa do smrti…tako su neki napravili..ipak je on nešto napravio iz tih firmi i svaka sada posluje puno bolje nego u doba juge. treba pravedno reći i to.

ako vam netko ukrade automobil i proda ga, taj novac potroši na život, on je loppov, a onaj drugi, koji vam ukrade automobil, vozi ga, pere, licka i vozika svoju obitelj, taj onda nije loppopov ili …………………..



ali opet, ne smijemo zaboraviti da je toda mogao sve to lijepo uništiti i prodati nekretnine i živjeti bez stresa do smrti…tako su neki napravili..ipak je on nešto napravio iz tih firmi i svaka sada posluje puno bolje nego u doba juge. treba pravedno reći i to.

ako vam netko ukrade automobil i proda ga, taj novac potroši na život, on je loppov, a onaj drugi, koji vam ukrade automobil, vozi ga, pere, licka i vozika svoju obitelj, taj onda nije loppopov ili …………………..
[/quote]

ali što je on ukrao? pa sve je bilo po zakonu.

...povijest se ponavlja...




ali opet, ne smijemo zaboraviti da je toda mogao sve to lijepo uništiti i prodati nekretnine i živjeti bez stresa do smrti…tako su neki napravili..ipak je on nešto napravio iz tih firmi i svaka sada posluje puno bolje nego u doba juge. treba pravedno reći i to.

ako vam netko ukrade automobil i proda ga, taj novac potroši na život, on je loppov, a onaj drugi, koji vam ukrade automobil, vozi ga, pere, licka i vozika svoju obitelj, taj onda nije loppopov ili …………………..
[/quote]

ali što je on ukrao? pa sve je bilo po zakonu.
[/quote]
zakone je ukrao





ali opet, ne smijemo zaboraviti da je toda mogao sve to lijepo uništiti i prodati nekretnine i živjeti bez stresa do smrti…tako su neki napravili..ipak je on nešto napravio iz tih firmi i svaka sada posluje puno bolje nego u doba juge. treba pravedno reći i to.

ako vam netko ukrade automobil i proda ga, taj novac potroši na život, on je loppov, a onaj drugi, koji vam ukrade automobil, vozi ga, pere, licka i vozika svoju obitelj, taj onda nije loppopov ili …………………..
[/quote]

ali što je on ukrao? pa sve je bilo po zakonu.
[/quote]
zakone je ukrao
[/quote]

to smo mi omogućili. nemamo pravo sada se buniti. sve ovo što se u HR događa i što se dogodilo, blagoslovio je narod.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close