Marić komentirao spekulacije o mogućem bankrotu Agrokora

Naslovnica Forum Komentari članaka Marić komentirao spekulacije o mogućem bankrotu Agrokora

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

u BiH se pojavili krivotvoreni K+ bonovi, kod nas ministar K+original

Interesantno mi je koliko ljudi bez ikakvih dokaza , lažu , izmišljaju , vređaju , pljuju po Agrokoru , tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika , koja ima imovinu velike vrijednosti , koja uredno vraća kredite , koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki….

Siguran sam da velika večina tih pljuvača nikoga ne zapošljavaju , Hrvatsku mrze , poreze ne plaćaju , zgubidani su , beskorisni društvu , evo npr. u mržnji prednjači Index i njegovi poltroni , ili onaj beskorisni Dario Juričan i njegovi lijeni roditelji koji su napravili film Gazda , a koji ustvari govori o njihovom moralu i njihovoj beskorisnosti…

…neka baci kamen prvi koji je…

.


Interesantno mi je koliko ljudi bez ikakvih dokaza , lažu , izmišljaju , vređaju , pljuju po Agrokoru , tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika , koja ima imovinu velike vrijednosti , koja uredno vraća kredite , koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki….

Siguran sam da velika večina tih pljuvača nikoga ne zapošljavaju , Hrvatsku mrze , poreze ne plaćaju , zgubidani su , beskorisni društvu , evo npr. u mržnji prednjači Index i njegovi poltroni , ili onaj beskorisni Dario Juričan i njegovi lijeni roditelji koji su napravili film Gazda , a koji ustvari govori o njihovom moralu i njihovoj beskorisnosti…

…neka baci kamen prvi koji je…


zlatni naš kolega Pero, riječi ti se pozlatile, ali ovaj naš dobri čovjek nema više snage za borbu s kapitalom, pitanje je dana kada će ga slomiti, pa makar zaposlio sve nezaposlene

Sjećam se kada su svi komentirali i pričali o Luki Rajiću i Dukatu, a onda dolaskom Lactalisa muk. Naš čovjek voli te babske priče i stranog gospodara (čitaj: sluganski odnos)!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Portali bi iz svog jala i zlobe jedva docekali da propadne Agrokor ili bilo koja veca hrvatska firma. To se da iscitati iz njihovih konstantnih zlobnih i negativistickih tekstova. Briga njih za 40.000 zaposlenih u Agrokoru i milijunskih ulaganja. Portali su marginalni mediji koji ne placaju porez i zakidaju na doprinosima i to je dokazano pravomocno na sudu. Portali niti koga zaposljavaju niti icim doprinose društvu osim sijanja zloce.

Agrokor treba postati HRVATSKA kompanija ……. a ne vlasništvo jednog hrvata . Nikakva prodaja ne dolazi u obzir nego isključivo dokapitalizacija u svrhu smanjenja visine duga.

DAJ PET !!!

BRAVO Mikro! B R A V O!!!!!!!!
Država treba dokapitalizirati Agrokor te ga spasiti od sudbine klete…

Uistinu se nadam da će Andrej i Zdravko progurati dokap te pronaći novca u poračunu. Možda stegnuti malo remen udrugama, smanjiti buđet školstu ili zdravstvu…Ma čak se usudim pomisliti na smanjenje javne upravu za 30 – 40 %. Mislim da bi i sindikati popustili jer ipak- Agrokor mora preživjeti. Narod je uz tebe!!!!!

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

da je drug Tito živ ne bi bilo ovakvih problema, samo bi rekao, Drug Ivica ne smije pasti


Agrokor treba postati HRVATSKA kompanija ……. a ne vlasništvo jednog hrvata . Nikakva prodaja ne dolazi u obzir nego isključivo dokapitalizacija u svrhu smanjenja visine duga.

“umiljato janje dvije majke siše”

free flow information


BRAVO Mikro! B R A V O!!!!!!!!
Država treba dokapitalizirati Agrokor te ga spasiti od sudbine klete…

Uistinu se nadam da će Andrej i Zdravko progurati dokap te pronaći novca u poračunu. Možda stegnuti malo remen udrugama, smanjiti buđet školstu ili zdravstvu…Ma čak se usudim pomisliti na smanjenje javne upravu za 30 – 40 %. Mislim da bi i sindikati popustili jer ipak- Agrokor mora preživjeti. Narod je uz tebe!!!!!

Nisam mislio da vlada RH ulaže nego privatni kapital i mirovinski fondovi …….. ali “naši dakako”

DAJ PET !!!


Agrokor treba postati HRVATSKA kompanija ……. a ne vlasništvo jednog hrvata . Nikakva prodaja ne dolazi u obzir nego isključivo dokapitalizacija u svrhu smanjenja visine duga.

To ja cijelo vrijeme govorim. Bravo konacno da je netko shvatio bit.. Agrokor proglasit kompanijom od strateskog drzavnog znacaja. prodat hrvatske vode i svu lovu dat ovom dobrom coviku koji zna i moze.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



BRAVO Mikro! B R A V O!!!!!!!!
Država treba dokapitalizirati Agrokor te ga spasiti od sudbine klete…

Uistinu se nadam da će Andrej i Zdravko progurati dokap te pronaći novca u poračunu. Možda stegnuti malo remen udrugama, smanjiti buđet školstu ili zdravstvu…Ma čak se usudim pomisliti na smanjenje javne upravu za 30 – 40 %. Mislim da bi i sindikati popustili jer ipak- Agrokor mora preživjeti. Narod je uz tebe!!!!!

Nisam mislio da vlada RH ulaže nego privatni kapital i mirovinski fondovi …….. ali "naši dakako"

[/quote]
Zbunjujes me mikro…poceo si tako dobro… daj mi navedi jedan nas mirovinski fond ili privatni kapital kako ti to zoves. Hvala

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Agrokor treba postati HRVATSKA kompanija ……. a ne vlasništvo jednog hrvata . Nikakva prodaja ne dolazi u obzir nego isključivo dokapitalizacija u svrhu smanjenja visine duga.

To ja cijelo vrijeme govorim. Bravo konacno da je netko shvatio bit.. Agrokor proglasit kompanijom od strateskog drzavnog znacaja. prodat hrvatske vode i svu lovu dat ovom dobrom coviku koji zna i moze.
[/quote]
Zasto vode? Prvo treba hep i sume prodat za spas agrokora i ine. Vodu cemo kasnije. S njima mozemo spasavat hep i sume.( normalno kad se iscrpe)

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Agrokor treba postati HRVATSKA kompanija ……. a ne vlasništvo jednog hrvata . Nikakva prodaja ne dolazi u obzir nego isključivo dokapitalizacija u svrhu smanjenja visine duga.

To ja cijelo vrijeme govorim. Bravo konacno da je netko shvatio bit.. Agrokor proglasit kompanijom od strateskog drzavnog znacaja. prodat hrvatske vode i svu lovu dat ovom dobrom coviku koji zna i moze.
[/quote]
naš moto mora biti “Sve za Ivicu, Ivicu ni za što”

New Report

Close