Građevinari se dižu iz pepela, rastu i 150 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Građevinari se dižu iz pepela, rastu i 150 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Građevinari se dižu iz pepela, rastu i 150 posto”

Nekada su građevinari bili sto puta (ne posto) bolji nego sada i rast je premali i prespori.

.

pali 95%, a rasli 150% , pa to smo onda već u plusu 55%

pali 95%, a rasli 150% , pa to smo onda već u plusu 55%

Pokvarila ti se računaljka ?

Prije im je cjena dionice bila 1.300,00 kn a sada je 13,00 kn.
I uz rast od 150 % brzo će narasti na 32,50 kn i već za sto godina će se vratiti na staru cjenu od 1.300,00 kn.

.


pali 95%, a rasli 150% , pa to smo onda već u plusu 55%

Pokvarila ti se računaljka ?

Prije im je cjena dionice bila 1.300,00 kn a sada je 13,00 kn.
I uz rast od 150 % brzo će narasti na 32,50 kn i već za sto godina će se vratiti na staru cjenu od 1.300,00 kn.
[/quote]
ma vidim ja nešto mi ne štima, rasli 55% a ja još u gubitku 72,86 % na DLKV, ma ti novinari samo pišu gluposti

A da ljepše zvuči kad napišeš raslo +150% nego palo je 95%, pa se sad oporavilo i sad je samo ostalo na padu 90 % hahhahahahah

IGH je bio na 85 sad je na 250 kn, THNK na 280 kn sad je na 680, VDKT sa 100 na 400 kn itd.
baloni građevianrskih dionica porasli su daleko iznad +150%, mnogi su narasli i po +300% !

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!
Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


IGH je bio na 85 sad je na 250 kn, THNK na 280 kn sad je na 680, VDKT sa 100 na 400 kn itd.
baloni građevianrskih dionica porasli su daleko iznad +150%, mnogi su narasli i po +300% !

I, jesi zaradio što na tom rastu?
Ili si cijelo vrijeme znao da je to balon?
Jesi zadovoljan sa svojim scorom?

La vita e bella!

daj ne baljezgaj VIADUKT nikad nije bio 100 kuna niti prije 5 godina

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Vidadukt je rasao 17 % vise od crobexa sad bi valjda trebali slavit
dok su drugi građevinari rasli 8x toliko

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Bombasticni naslovi o “rastu gradjevinara” kao da to nekome smeta no nitko naravno ne spominje koliki je bio pad. Kad rastu brodari ili hoteli to je normalno i nema govora o pretjeranosti, samo nebo je granica..
Svidjelo se to nekome ili ne gradjevina nece umrijeti i bit ce puno posla. E sad je drugo pitanje hoce li svi moci u tome sudjelovati. Naravno da nisu svi jednako prosli kroz turbulentna razdoblja ali u tome je bit, da se generira kvaliteta i eliminira korupcija. Onda ce naravno doci na red i marza. Ulaganje u gradjevinu- apsolutno ali ulaganje u sve gradjevinare-nikako.


daj ne baljezgaj VIADUKT nikad nije bio 100 kuna niti prije 5 godina

Viadukt je bio oko 100kn, ne znam precizno, ali možda i 100



daj ne baljezgaj VIADUKT nikad nije bio 100 kuna niti prije 5 godina

Viadukt je bio oko 100kn, ne znam precizno, ali možda i 100
[/quote]

Data stvarno voliš lagat…. i nemoj ti baljezgat i sramotit se i obmanjivat javnost
30.11.11
kom-456, najviša-100, najniža-97,5, open 97,51, close-98,23

pepe7

Viadukt dižu u nebesa, a onda se čude maloj dobiti…isto tako, i cijeni u koju su već uračunati svi
mostovi i ceste do 2020…Ovo napuhavanje je zbog aerodroma…to slušamo već 2 godine..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close