Trump se kune u naftu, ali će carinama srušiti cijenu barela

Naslovnica Forum Komentari članaka Trump se kune u naftu, ali će carinama srušiti cijenu barela

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

UČINIMO AMERIKU PONOVO NORMALNOM!

Kristalna noć u Washingtonu:

‘Liberali’ pokazuju svoje pravo boljševičko lice

Amerika je kolijevka suvremene demokracije – a danas je upravo u njoj demokracija ugrožena, i to od onih koji sebe zovu ‘demokratima’ i ‘liberalima’.

Oni su pokupili sve najgore od nacista i boljševika.
Oni ne priznaju volju većine naroda iskazanu na izborima, a kad im ništa drugo nije uspjelo pribjegavaju nasilju

Kristalna noć u Washingtonu: ‘Liberali’ pokazuju svoje pravo boljševičko lice

I naši “lijevi liberalni crveni 112 , ” Sarnavaka , BABE , Gong , Rada Borić …. uhljebi su protestirali protiv Američkog predsjednika Trumpa !

.


" UČINIMO AMERIKU PONOVO NORMALNOM!

Kristalna noć u Washingtonu:

‘Liberali’ pokazuju svoje pravo boljševičko lice

Amerika je kolijevka suvremene demokracije – a danas je upravo u njoj demokracija ugrožena, i to od onih koji sebe zovu 'demokratima' i 'liberalima'.

Oni su pokupili sve najgore od nacista i boljševika.
Oni ne priznaju volju većine naroda iskazanu na izborima, a kad im ništa drugo nije uspjelo pribjegavaju nasilju "

Kristalna noć u Washingtonu: ‘Liberali’ pokazuju svoje pravo boljševičko lice

I naši "lijevi liberalni crveni 112 , " Sarnavaka , BABE , Gong , Rada Borić …. uhljebi su protestirali protiv Američkog predsjednika Trumpa !

Volju većine naroda? Jesi se ti nadrogirao? Odi provjeriti koliko je glasova osvojio Trump a koliko Clinton. Hint: uhvati se za nešto dok budeš čitao te podatke da ne padneš sa stolice. To su tvoji “desničari”/konzervativci stvorili sustav u kojem možeš postati predsjednikom sa manje osvojenih glasova od političkog protivnika.

Što se naziva tiće, i u kratici HDZ stoji “demokratska” pa svatko sa mozgom opet zna da ta stranka nije vidjela demokracije do te mjere da bi Kim Jong Un bio vjerojatno izbačen iz stranke sa objašnjenjem da je “preveliki liberal”. Te riječi poput “demokracija” za vas desničare su samo fensi šmensi parole.

P.S. Skoro sam zaboravio… volju većine naroda? HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA oh inteligencijo teška li si

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Da , volje većine naroda , prema Američkim zakonima.
Od kud tebi da sam ja desničar ?
Trump je legalno izabrani predsjednik.
Vidim po tvojem postu da si ti ljevičar jer ne priznaješ legalno izabranog predsjednika i da je tebi normalno nasilno nametanje vlasti protiv volje naroda .

.


Da , volje većine naroda , prema Američkim zakonima.
Od kud tebi da sam ja desničar ?
Trump je legalno izabrani predsjednik.
Vidim po tvojem postu da si ti ljevičar jer ne priznaješ legalno izabranog predsjednika i da je tebi normalno nasilno nametanje vlasti protiv volje naroda .

Volje većine naroda, PREMA AMERIČKIM ZAKONIMA? Šta ti sad to znači prema američkim zakonima? Je razumiješ koncept većine? Ili ti nije skroz jasan? Evo ti ako ti se neda tražit: Clinton 65,844,954 – Trump 62,979,879. Je ti shvaćaš da je žena dobila skoro 3 milijuna glasova više od njega. PA TO JE JEDNA I POL SLOVENIJA. Tebi je to nevažno?

Pa upravo Trump je primjer nasilnog nametanja vlasti protiv volje naroda, ponavljam ti, pogledaj koliko je dobio glasova. To što je zakon nakaradan, to je njihov problem. Zašto bi ljudi prihvatili da im sljedeće 4 godine život kreira netko tko nije osvojio većinu glasova?

Ti uopće ne razumiješ koncept demokracije, tebi je demokracija = “vladavina većine”. E pa nije legendo, demokracija je “vladavina naroda” a ne “vladavina većine”. Postoji velika razlika.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Prouči Američki izborni zakon.
Možeš lako progooglati , nešto o elektorskim glasovima.
Trump je pobjedio 289 : 218 !
Zašto brabonjaš o nećemu o ćemu nemaš pojma ?

.

Zagrebački prosvjed žena protiv Donalda Trumpa doživio potpuni fijasko

– zašto mediji šute o tome?

Bilo je prisutno svega par poznatih ženskih lica, „profesionalnih“ aktivistica nevladinih udruga, često financiranih iz poreza građana Hrvatske, a koje možete vidjeti u video uratku.

http://narod.hr/hrvatska/video-zagrebacki-prosvjed-zena-donalda-trumpa-dozivio-potpuni-fijasko-zasto-mediji-sute-tome

.


Prouči Američki izborni zakon.
Možeš lako progooglati , nešto o elektorskim glasovima.
Trump je pobjedio 289 : 218 !
Zašto brabonjaš o nećemu o ćemu nemaš pojma ?

Znam ja i više nego dobro američki izborni zakon. Trump je pobijedio voljom većine elektora, ne voljom većine naroda. Sjeti se tvog prvog posta: “Oni ne priznaju volju većine naroda iskazanu na izborima…”. Je shvaćaš razliku izmedju elektora i naroda? U tom kontekstu prouči si koncept gerrymanderinga, možda ti neke stvari vezane uz implementaciju tvoje voljene demokracije budu jasnije.

Evo ti jedan argument koji će biti razumljiv tvom desničarskom mozgu: Zašto se hrvatski narod pobunio kad je Milanovićeva vlada predlagala koncesiju na autoceste? Zašto narod nije poštivao legalno izabranu vlast? Zašto su branitelji digli šator i prosvjedovali godinu dana pred Ministarstvom branitelja? Zašto branitelji nisu poštivali legalno izabranu vlast? Je znaš zašto? Pa jer je prosvjedovanje sastavni dio demokracije, samo je to tvojem autoritarnom desničarskom mozgu potpuno nepojmljivo kada se ljevičari bune a kada se tvoji bune onda je to skroz normalno, jel? Degutantno licemjerje.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

A ti usporedi veličinu rulje na inauguraciji Trumpa i Obame da dobiješ ideju o podršci koju Trump ima. Tvoj desničarski mozak mora da je na aparatima, pa kako je moguće da je toliko ljudi došlo podržati crnčugu (kako bi tvoji rekli) za predsjednika a tako malo visokog plavog bijelca.

https://www.theguardian.com/us-news/2017/jan/22/trump-inauguration-crowd-sean-spicers-claims-versus-the-evidence

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


A ti usporedi veličinu rulje na inauguraciji Trumpa i Obame da dobiješ ideju o podršci koju Trump ima. Tvoj desničarski mozak mora da je na aparatima, pa kako je moguće da je toliko ljudi došlo podržati crnčugu (kako bi tvoji rekli) za predsjednika a tako malo visokog plavog bijelca.

https://www.theguardian.com/us-news/2017/jan/22/trump-inauguration-crowd-sean-spicers-claims-versus-the-evidence

Mozda su Trumpove pristalice mrsavije nego Obamine pa je prostor bio manje popunjen 🙂

Da je Trump pozvao gospodju Miami imao bi bolju pounjenost nego Obama 🙂

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



A ti usporedi veličinu rulje na inauguraciji Trumpa i Obame da dobiješ ideju o podršci koju Trump ima. Tvoj desničarski mozak mora da je na aparatima, pa kako je moguće da je toliko ljudi došlo podržati crnčugu (kako bi tvoji rekli) za predsjednika a tako malo visokog plavog bijelca.

https://www.theguardian.com/us-news/2017/jan/22/trump-inauguration-crowd-sean-spicers-claims-versus-the-evidence

Mozda su Trumpove pristalice mrsavije nego Obamine pa je prostor bio manje popunjen 🙂

Da je Trump pozvao gospodju Miami imao bi bolju pounjenost nego Obama 🙂
[/quote]

Sta kaze gospodja Miami na to? 🙂

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

@crobiz16,

s obzirom da mene , kolegu sa Foruma , vređaš , krivo lažno optužuješ , da si neodgojen , bezobrazan i nasilan siguran sam da si ti agresivni ljevičar.
Da bi tvoj bolesni ljevičarski mozak na aparatima mogao shvatiti priložio sam link i citiram ” “ pod navodnicima , ono što je netko drugi pisao .
A spominjati “crnčuge” je stvarno sramotno i još sam imao sreće da me nisi optužio da mrzim srbe , da sam fašista…
Da bi tvoj bolesni ljevičarski mozak to shvatio , pojednostavit ću ti :
U Americi je bila utakmica i Trump je zabio više golova .
Pobjednik u svim utakmicama je onaj koji zabije više golova.
A ne onaj koji ima više svoje publike i navijača.

.

Ako ti mislis da je mene briga tko je u Americi pobijedio na izborima, tesko se varas. Ali je simpaticno da i ovo interpretiras kao klasican hrvatski desnicar – gledas na politiku kao na sport. Koji tim je pobijedio, koji tim je izgubio, tko je zabio vise golova a tko dobio vise opomena. I dok se oni prepucavaju na terenu, publika i navijaci (narod) pate. Nije vazno dali je najbolji covjek usao u teren, vazno je da je “nas”.

Samo ponavljam, nemoj pricati o nekakvoj demokraciji i volji naroda, nazovi to onime sto jest – oligarhija odnosno vladavina nekolicine multimilijunasa i milijardera koji su se natjecali tko ce vise milijuna donirati republikancima i sada ce zasjesti na politicke funkcije najmocnije zemlje svijeta u resorima o kojima nemaju blage veze.

Evo ti primjer gospodje Betsy Devos cija je obitelj donirala preko 200 milijuna dolara republikancima. Sada je JEDINA kandidatkinja Donalda Trumpa za ministricu obrazovanja a da pritom nema BLAGE VEZE o IČEMU.

https://www.youtube.com/watch?v=wnibHBkDFO4

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


A ti usporedi veličinu rulje na inauguraciji Trumpa i Obame da dobiješ ideju o podršci koju Trump ima. Tvoj desničarski mozak mora da je na aparatima, pa kako je moguće da je toliko ljudi došlo podržati crnčugu (kako bi tvoji rekli) za predsjednika a tako malo visokog plavog bijelca.

https://www.theguardian.com/us-news/2017/jan/22/trump-inauguration-crowd-sean-spicers-claims-versus-the-evidence

***dobro si mu reko, kaj se ti desničari prave važni kad se zna da ljevičari rulaju… još 1934 je ljevičar nacionalsocijalist Hitler imao 5 milja ljudi na inauguracijiLjevičari uber alles

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close