Ministarstvo poduzetnicima štedi 1,5 milijardi kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Ministarstvo poduzetnicima štedi 1,5 milijardi kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“U akcijskom planu za ovu godinu ministričin glavni oslonac u stvaranju prostora za uštede jest Vitomir Begović, nekadašnji sindikalac, šef Gospodarsko-socijalnog vijeća i kadrovski direktor Agrokora, a sada ravnatelj Zavoda za unapređivanje zaštite na radu.

Ako ovo nije horor CV ne znam sto jeste. Blago gospodarstvu kojem ovakav znalac pomaze.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Pa, kakve su to opet GLUPOSTI !?

Kakva procjena rizika ..već sam zaboravila gdje mi je taj skup papira od prije 8 godina, koju me tražio
inspektor ..? Sad opet to moram vaditi van ?
Platiti Zavodu za ispitivanje ? Šta opet hoće ?

Realni sektori do 50 zaposlenih su u Hrvatskoj : TRGOVINA, USLUŽNE DJELATNOSTI – OPG-ovi,
male IT tvrtke, privatni vrtići, privatne škole, privatne ambulante,
Proizvodnja je pokrivena Pravilnicima o zaštiti na radu…i TO SVAKA DJELATNOST POSEBNO.
Što sad opet hoće?

Kakvi su rizici oko tih djelatnosti ? Minimalni…

S čim se ova Vlada bavi- to nije normalno.

Smanjite svoje obaveze na 60 dana / s 210/ dana …Tako ćete nam pomoći!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Jedino bi pravilno bilo da donesu odluku da će sve poreze , sva davanja bez obzira kako se zvali , sve harače , sve štibre , sva neporezna davanja , ….odmah , isti tren , svima , i malim i velikim tvrtkama , smanjiti za 10 %.

Šta mojoj tvrtci znaći što će pojeftiniti neporezna davanja na helikoptere kada to moja tvrtka neće plaćati još 100 godina ?

.

Konkretna pomoć države sastoji se od:
– smanjenja poreza i doprinosa / svih vrsta/
– smanjenja naknada / svih vrsta/
– javnobilježničkih usluga / svih vrsta/
– urednost plaćanja prema partnerima /svima jednako/
– manje kamate u bankama,
– i u tom smislu…… a ovo, što oni misli da nam pomažu je bez veze..
To oni SEBI POMAŽU, jer dio javnih poduzeća – treba te PROCJENE RIZIKA, i revizori im to traže,
a oni koji rade s državom- državne tvrtke oderu !…
I sad …..ko fol, oni pomažu nama…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Romel, 22.01.2017. u 19:59
avod je s EU-OSHA potpisao Memorandum, te se OiRA alati upravo kroatiziraju i prilagođavaju hrvatskim potrebama.

Hvala vladi . Bez OiRA smo jedva funkcionirali . Samo naprijed , nabavite nam još besplatnih aplikacija. Bilo bi dobro da imamo i aplikaciju za procjenu rizika od vremenske prognoze. Ne treba slušati ove nezahvalne komentatore koji ne razumiju što im je najpotrebnije . I ako nam uz OirA možete još nabaviti i OiRB i OiRC.

New Report

Close