Za Inu četiri modela i previše nepoznanica

Naslovnica Forum Komentari članaka Za Inu četiri modela i previše nepoznanica

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mađarski ministar vanjskih poslova izjavio kako Mađarska u slučaju otkupa mora vratiti barem novac koji je uložen.

To se i ja nadam , da ću vratiti barem novac koji sam (loše) uložio u dionice ATLS , BD62 , BLJE , DLKV , HDEL , IGH , KABA , MGMA…….na burzi ZSE ?

Mađari su (namjerno) loše gospodarili INOM i biti će sretni ako na kraju dobe 1/2 uloženog novca ?

.


"Mađarski ministar vanjskih poslova izjavio kako Mađarska u slučaju otkupa mora vratiti barem novac koji je uložen."

To se i ja nadam , da ću vratiti barem novac koji sam (loše) uložio u dionice ATLS , BD62 , BLJE , DLKV , HDEL , IGH , KABA , MGMA…….na burzi ZSE ?

Mađari su (namjerno) loše gospodarili INOM i biti će sretni ako na kraju dobe 1/2 uloženog novca ?

Mogao bi zatražiti OŠTETU za te pare koje si pogubio na dionicama. Nisi ti kriv, svi smo mi mislili da je IGH na 15.000 kn jeftin a HDEL neću ni komentirati. To se priča da je i Buffet popušio neke pare ovdje.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Odštetu za pušionu na dionicama možeš tražiti jedino u Zoo u Maximiru.

.


Odštetu za pušionu na dionicama možeš tražiti jedino u Zoo u Maximiru.

….kod gospodina Zeca. On je zadužen za ta pitanja.

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Madjari su ocigledno vrlo zainteresirani da nekom uvale ovaj toksicni otpad. Ako dobiju milijardu eura bit ce zadovoljni.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close