dm širi suradnju s hrvatskim proizvođačima, već treći OPG u godinu dana dobio ulaz na njihove police

Naslovnica Forum Komentari članaka dm širi suradnju s hrvatskim proizvođačima, već treći OPG u godinu dana dobio ulaz na njihove police

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kako sad to, zar nisu oni već na domoljubnim K+policama

SVAKA CAST NJEMCIMA STO NAM POMAZU IAKO IM TO NIJE U INTERESU
DANKE DEUSTCHLAND!
MI JADNI HRVATI NI NEZNAMO BRINIT O SEBI A KAMOLI O DRUGIMA


SVAKA CAST NJEMCIMA STO NAM POMAZU IAKO IM TO NIJE U INTERESU
DANKE DEUSTCHLAND!
MI JADNI HRVATI NI NEZNAMO BRINIT O SEBI A KAMOLI O DRUGIMA

nije njemcima nego nijemcima. nikome ne pomažu nego zarađuju. nema pomoći u biznisu, samo interes. švabo sada organske proizvode kupuje jeftinije, dakle štedi na našoj grbači..nauči ti prvo gramatiku pa nećeš ovakve nebuloze pisati

...povijest se ponavlja...

Bila sam jednom na razgovoru u Dm-u vezano za jedan proizvod koji sam pokusavala stavit na njihove police…uglavnom oko 30.000 kn su trazili za jedan proizvod i trazili potpis ugovora u kojem stoji da se suradnja jednostrano moze otkazati sa njihove strane bilo kad bez ikakve najave.E sad gledam i razmisljam da li recimo za ovakve poljoprivredne proizvode proizvodac mora platiti po vrsti povrca …recimo za staviti grah na police 30.000 kn, za cesnjak mozda jos 30.000 ili je sad malo jeftinije mozda 25.000 ? . Mozda ima akcija za 5 proizvoda recimo 100.000 kn ?!

Kakve veze imaju poljoprivredni proizvodi sa drogerijskim asortimanom DM-a. Kome to oni mažu oči prodajući na žličicu domaće proizvode, dok istovremeno udaraju astronomske marže na drogeriju.


Kakve veze imaju poljoprivredni proizvodi sa drogerijskim asortimanom DM-a. Kome to oni mažu oči prodajući na žličicu domaće proizvode, dok istovremeno udaraju astronomske marže na drogeriju.

tko te tjera da kupuješ? ako nađeš jeftinije, ti kupi. problem je što su oni najjeftiniji jer muller je još skuplji..što da se ne tuširamo i ne koristimo deziće jer je skuplje 10 lipa nego u njemačkoj?

...povijest se ponavlja...



SVAKA CAST NJEMCIMA STO NAM POMAZU IAKO IM TO NIJE U INTERESU
DANKE DEUSTCHLAND!
MI JADNI HRVATI NI NEZNAMO BRINIT O SEBI A KAMOLI O DRUGIMA

nije njemcima nego nijemcima. …nauči ti prvo gramatiku pa nećeš ovakve nebuloze pisati
[/quote]Nije u ovom slučaju gramatika, nego pravopis. ☺ Kad smo već kod pravopisa, nije “njemcima”, niti “nijemcima”, nego “Nijemcima”, velikim slovom. 😀




SVAKA CAST NJEMCIMA STO NAM POMAZU IAKO IM TO NIJE U INTERESU
DANKE DEUSTCHLAND!
MI JADNI HRVATI NI NEZNAMO BRINIT O SEBI A KAMOLI O DRUGIMA

nije njemcima nego nijemcima. …nauči ti prvo gramatiku pa nećeš ovakve nebuloze pisati
[/quote]Nije u ovom slučaju gramatika, nego pravopis. ☺ Kad smo već kod pravopisa, nije "njemcima", niti "nijemcima", nego "Nijemcima", velikim slovom. 😀
[/quote]

prema našem pravopisu, a i engleskom, u internetskoj komunikaciji dopušteno sve pisati malim slovima. ili misliš da ja mislim da se pripadnost nekom narodu piše malim slovom..gramatika je isto što i pravopis, jedno je međunarodna riječ, drugo je hrvatska riječ. mene , od svih forumaša, najmanje smiješ ispravljati jer je statistički mojih grešaka najmanje, to se mjeri u promilima, a ako se pokoja i zalomi, to je pogreška u pisanju, nipošto neznanje. a ovaj seljak, on nema pojma kako se piše. to je bitna razlika. 80% forumaša piše katastrofalno, a sve veliki domoljubi. i inače sam zapazio da što je veći domoljub, to gore poznaje vlastiti jezik. ali, lijepo što paziš i ti na čistoću našeg predivnog jezika.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close