Kraj jeftinijem osiguranju za Daruvar

Naslovnica Forum Komentari članaka Kraj jeftinijem osiguranju za Daruvar

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Šteta. Baš sam volio DA registracije jer bi po njima odmah uočio agresivnog vozača koji vožnjom odmah pokazuje da vozi tuđi auto kojega ne pazi niti održava. Sad će tih registracija nestati a budale ostaju na našim ulicama…

Hrvati su neuki i nesposobni.

nitko ne komentira da su premije osiguranja čista lova za osigravajuća društva, kod nekih kada nastane osigurani slučaj, imate priliku upoznati svu njihovu pravnu službu, procjenitelje i vještake, uvijek vas nasanjkaju, jer im je svima u interesu platiti i vratiti što manje od uplaćenih premija, osobno vozim na DA tablicama, ne radim ništa što navodi kolega u gornjem postu, ali ta cijena je još uvijek visoka za ono što dobijemo u slučaju nezgode, da je drugačije onda bi mi vozili Maybache, a oni radili u kontejnerima, za sada su oni u staklu, a mi prosječno vozimo 13 godina stare automobile, o tome svi političari,AZTN, šute k’o …………

Daruvarski sam zet i tast je davno mi rek’o da će na kraju slomiti na stanovnicima Daruvara. Banke tj leasing kuće će opet naći povoljniju varijantu za njih. npr. ko kupovina flote vozila, pa samim tim i kupovina registracija za flotu vozila. Lupaj po glavi stanovnika..

pišem samo na dionicama koje držim..

Bravo, konacno ali bilo je i logicno …
da vidimo velikog gazdu da li ce i dalje imati DA tablice u svojem voznom parku.

New Report

Close