Autoškole idu u propast, mladi vozači postaju opasnost na cesti?

Naslovnica Forum Komentari članaka Autoškole idu u propast, mladi vozači postaju opasnost na cesti?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kao da predaju neku znanstvenu disciplinu a ne gas, kočnica, kvačilo.

Uvedite samo ispite a kako će netko naučiti voziti i tko će ga naučiti voziti
ostavite osobnom izboru.

Nauči gubiti ili odustani!!!

Država treba smanjiti poreze i namete svima, a cijena polaganja vozačkog ispita se treba formirati isključivo na slobodnom tržištu, a ne povlaštenim cjenikom za interesne skupine kojeg je odredio neki birokrata s Markovog trga iznad kojeg još uvijek visi slika druga Tita.
S obzirom na iznose tih škola koji su iznimno visoki, da li uopće postoji neka zemlja u kojoj je polaganje vozačkog ispita skuplje nego kod nas u odnosu na kupovnu moć stanovništva?

Napokon kraj komunizma pocetak trzisne ekonomije!

Moj prijatelj ROM, već peti put polaže TESTOVE i ne može ih položiti, jer ne zna dobro
čitati !
Vrijeme je za izmjene zakona oko tih stvari.Pa, neće valjda čovjek odustati od vozačkog, jer
ne zna čitati zadatke, a zna sva raskršća , sve znakove i propise..

Za to vrijeme- instruktor trlja ruke i naplaćuje sve po peti puta…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

U mojoj okolici također ima Roma koji nemaju vozačku, voze i znaju sva pravila. Naravno da znaju sva pravila u prometu kada pravilnik iz kojeg su učili ima samo jednu rečenicu: “Ja sam uvijek u prednosti!”

Voznog parka od autoskola se ne bi ni menager posramio

Kada god je u pitanju uvođenje tržišnog modela uvijek se nađe netko tko viče da je to put u propast. A mi koji radimo po tom modelu i čija konkurencija dolazi ne iz Istre već iz cijelog svijeta smo budale koje ne vide da su propale.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Moj prijatelj ROM, već peti put polaže TESTOVE i ne može ih položiti, jer ne zna dobro
čitati !
Vrijeme je za izmjene zakona oko tih stvari.Pa, neće valjda čovjek odustati od vozačkog, jer
ne zna čitati zadatke, a zna sva raskršća , sve znakove i propise..

Za to vrijeme- instruktor trlja ruke i naplaćuje sve po peti puta…

pa romi bolje voze od 90% našeg pučanstva. ako smo za nešto antitalenti, to je vožnja. čast meni i ostalim izuzecima.

...povijest se ponavlja...


Moj prijatelj ROM, već peti put polaže TESTOVE i ne može ih položiti, jer ne zna dobro
čitati !
Vrijeme je za izmjene zakona oko tih stvari.Pa, neće valjda čovjek odustati od vozačkog, jer
ne zna čitati zadatke, a zna sva raskršća , sve znakove i propise..

Za to vrijeme- instruktor trlja ruke i naplaćuje sve po peti puta…

Meni je više žao tebe nego tvog prijatelja roma..

A BALVANA!!! :) :) :)

BearG, sažaljevaj sebe, kad ti portfelj bude u silaznoj putanji…sad si pun pameti !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Koliko takvih zakona ima koji su dirigirano doneseni da cijena ne može pasti i da se jedino kod njih nešto može riješiti…

ista priča sa Stanicama za tehnički pregled i famoznim Centrom za vozila Hrvatske kojega drže bivši djelatnici MUP-a, i ti sada kupiš auto iz Njemačke sa ugrađenim atestiranim plinom ali to po našem zakonu ne vrijedi, Njemci ne znaju ugrađivati plin u auto, šta oni znaju o autima, već se to mora nanovo atestirati kod nas i šta misliš gdje, u Centru za vozila Hrvatske…


BearG, sažaljevaj sebe, kad ti portfelj bude u silaznoj putanji…sad si pun pameti !

Hoću…toliko sam suza prolio već da sam oguglao na gubitke…pogotovo ove godine…..očekujem da ću plakati svaki dan za jedno 20-ak dana…zato sam se i priopremio i kupio puno maramica od tete violete..kažu da su te najbolje i najmekše za suze..

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close