Goran Marić postavlja Đuru Popijača na čelo Petrokemije

Naslovnica Forum Komentari članaka Goran Marić postavlja Đuru Popijača na čelo Petrokemije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Krasno,

Možda zaduži Petrokemiju u švicarcima…

Barem od Marića sam se nadao nečemu pametnom, ali izgleda da ništa od toga.

uuuuuuuuuuuu mam idem prodat cijeli porfelj i sve skrkat u Petrokemiju, gjde Đuro dođe to leti u nebo…

Odlicno. Sve novi svjezi kadar hahaha
Sad neka se javi opet par nacional-ekonomskih protivnika privatizacije. Debili..najgore je to sto se isto stalno ponavlja a nitko nista ne nauci. Zapravo nije cudno u drzavi u kojoj nogometni sudac postane ministar. Sad gledajte rezultate ljufi kojima je davno istekao rok: Maric, Popijac, Dalic. Creme de la creme!

dakle privatizacija moze kad sam sam na celu firme koja se privatizira.
bravo djuro…konkuriras za izjavu uhljebara godine!


Odlicno. Sve novi svjezi kadar hahaha
Sad neka se javi opet par nacional-ekonomskih protivnika privatizacije. Debili..najgore je to sto se isto stalno ponavlja a nitko nista ne nauci. Zapravo nije cudno u drzavi u kojoj nogometni sudac postane ministar. Sad gledajte rezultate ljufi kojima je davno istekao rok: Maric, Popijac, Dalic. Creme de la creme!

svi oni imaju svoje zadatke i odradit ce ih za gazde bolje nego ti. i bas zato su oni tamo a ti ne.
to je bar jednostavno i vrlo simplificirani pokazatelj sto se od odlika na tim pozicijama trazi

Đuro se zasitio privatnog kamena i sada se zdušno baca na državne jasle, koje uvijek moraju biti pune, bez obzira što stoka sitnog zuba mislila o tome, sada više ne moramo brinuti za budućnost ove tvornice, on če je uništiti do kraja


Đuro se zasitio privatnog kamena i sada se zdušno baca na državne jasle, koje uvijek moraju biti pune, bez obzira što stoka sitnog zuba mislila o tome, sada više ne moramo brinuti za budućnost ove tvornice, on če je uništiti do kraja

Uskoro ce zapjevati jabuka je neobrana.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!



Đuro se zasitio privatnog kamena i sada se zdušno baca na državne jasle, koje uvijek moraju biti pune, bez obzira što stoka sitnog zuba mislila o tome, sada više ne moramo brinuti za budućnost ove tvornice, on če je uništiti do kraja

Uskoro ce zapjevati jabuka je neobrana.
[/quote]
možda čovjek jednostavno misli samo kupiti stan u Londonu

Jabuka je neobrana. Ode Đuro brati umjetno gnojivo.

Loš izbor! Ne menadžer, a potreba za vrsnim kriznim menadžerom! Partija uhljebljuje svoje kadrove pa kaj košta da košta! Inače jabuka je 2016. rodila kao nikada, dakle ne zna se…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

tko nije do sada pobjegao zadnji je trenutak

prekaljeni stručnjaki jedan i drugi.
Goc je sina nedavno zaposlio u zavod za zapošljavanje misleći valjda da bi to mogla biti tvrtka sa najbržim rastom u budućnosti.
Sviđa mi se njegov duboko misleći i ozbiljan nastup

Nije fer što su preskočili Damira Polančeca

New Report

Close