Kad vam Uber najviše treba, vožnju ćete platiti i više nego dvostruko

Naslovnica Forum Komentari članaka Kad vam Uber najviše treba, vožnju ćete platiti i više nego dvostruko

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zakon ponude i potražnje!

kome je skupo, ne mora uzeti i riješena stvar. čemu se čude naši ljudi kad je socijalizam nestao 1991. godine.

...povijest se ponavlja...

Vožnja je često i 5-6x skuplja. Uber je obična navlakuša koja ponudi jeftino pa onda nabija cijene potiho. Što se onda reklamiraju kao jeftini prijevoz. meni je draže unaprijed znati kolike su cijene, a ne računati na Uber i onda kad mi treba onda mi nabiju do besvijesti pa se ti snalazi


Vožnja je često i 5-6x skuplja. Uber je obična navlakuša koja ponudi jeftino pa onda nabija cijene potiho. Što se onda reklamiraju kao jeftini prijevoz. meni je draže unaprijed znati kolike su cijene, a ne računati na Uber i onda kad mi treba onda mi nabiju do besvijesti pa se ti snalazi

iz ovog posta očito je da ga nisi nikad koristio. on unaprijed navede iznos kojeg ćeš platiti. unaprijed.

...povijest se ponavlja...

Uber je najbolje kaj se dogodilo RH na tržištu taxi usluga! Smrt komunizmu!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Dok je ovaca bice i vune. Šišaj kume 🐑🐑🐑

@Kirin tako ćeš razmišljati sve dok ne dođe netko i obezvrijedi i tvoj posao. Tada ćemo mi govoriti da je to najbolje što se dogodilo a ti ćeš gladovati radeći za sitne novce



@Kirin
tako ćeš razmišljati sve dok ne dođe netko i obezvrijedi i tvoj posao. Tada ćemo mi govoriti da je to najbolje što se dogodilo a ti ćeš gladovati radeći za sitne novce

što je tebi? koji je tebi k…c? uber je najbolja moguća stvar koja nam se dogodila nakon cammeo taxija…samo luđak to ne podržava. tko normalan može podržati radio taxi koji nas je gulio 45 godina? tko normalan osim taksista i njihovih obitelji i prostitutki koje su vozili glavonjama i po hotelima?

...povijest se ponavlja...



@Kirin
tako ćeš razmišljati sve dok ne dođe netko i obezvrijedi i tvoj posao. Tada ćemo mi govoriti da je to najbolje što se dogodilo a ti ćeš gladovati radeći za sitne novce

Ģlupost i potpuno krivo razmišljanje! Promjena i prilagodba su jedine stalnice (konstamte)! Došli su i dolaze i u mom poslu, samo ja anticipiram i mjenjam-prilagođavam se bez prisile! A na mom su terenu…

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close