Božo Petrov najavio izmjenu Ustava zbog Ine i HEP-a

Naslovnica Forum Komentari članaka Božo Petrov najavio izmjenu Ustava zbog Ine i HEP-a

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nevjerovatni su mi ovi neznalice i zgubidani iz Mosta. Žašto mijenjati samo Ustav, zašto stati samo na tome. Zbog HEP-a treba mijenjati Bibliju…kompletno Sveto evanđelje po Mateju treba promijeniti..nigdje tamo nema osigurača i namjere prodaje 25% minus jedna dionica HEP-a..Kad se ide u dućan po špeceraj, ne treba baš dirati Ustav, to treba regulirati jednim manjim, lakorazumljivim pravilnikom. I za mjesec dana sigurno odeš u špeceraj. Taman koliko treba i našem psihijatru da stekne razumijevanje oko bilo koje teme.


Nevjerovatni su mi ovi neznalice i zgubidani iz Mosta. Žašto mijenjati samo Ustav, zašto stati samo na tome. Zbog HEP-a treba mijenjati Bibliju…kompletno Sveto evanđelje po Mateju treba promijeniti..nigdje tamo nema osigurača i namjere prodaje 25% minus jedna dionica HEP-a..Kad se ide u dućan po špeceraj, ne treba baš dirati Ustav, to treba regulirati jednim manjim, lakorazumljivim pravilnikom. I za mjesec dana sigurno odeš u špeceraj. Taman koliko treba i našem psihijatru da stekne razumijevanje oko bilo koje teme.

Ko tebe premijeru plaća da sereš po Mostu?

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Michaele moj dragi, rječnik ti je malo neprimjeren. Most nema ekskluzivu. Samo glupost, neznanje i nesposobnost, koje ne poznaje stranke

mislim da u novi Ustav treba ugraditi i PTKM, ako može retroaktivno DIOKI, KSST, VLDS, te ako može po mojoj želji da se i DLKV kroz Ustav osigura od stečaja, jer sam tamo zaglibio totalno i vremenski i količinski, ako mogu samo dodati i Božo pomozi

po istome tome modelu, neka u Ustav uđe i da fiskalna politika sveukupno ne smije iznositi više od 25%+1kn od osnovice koja bi se računala na bazi prošlogodišnjeg BDPa …a i što je sa izmjenama o referendumu za koji se Most predizborno zalagao

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Romel, 09.01.2017. u 20:47
to ne želimo ni za HEP ni za vode niti za šume

Dodajte odma i Agrokor da ne morate ponavljati za par mjeseci.

zato i prosipas zuc vec godinama ovdje..katastrofa

hebeš državu koju i božo petrov može voditi.

who dares, wins

@ivan.zoric
“Odijelo ne čini čovjeka!”



@ivan
.zoric
"Odijelo ne čini čovjeka!"

ptahotep, nema što, oštrouman odgovor kao i uvijek

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

New Report

Close