Što je poljuljalo rejting Agrokora?

Naslovnica Forum Komentari članaka Što je poljuljalo rejting Agrokora?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tuđman je glavni krivac!

krivi su hrvatski građani, što ne kupuju sve u ovoga našega dobroga K+ mecene

kriv je CFO koji je vukao loše poteze, zato je potjeran iz Agrokora.

Sta rade ovom dobrom coviku to nisu istine. Gospodine Ivica izdrzite radi Hrvatske i nas. Svi smo uz Vas.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

dakle ipak je prezaduzen … tko bi to rekao.
A unutarnji dug jos 1 godina prometa (naime kasne 360 dana prema dobavljacima) … zato i ciene imaju takve da nisu konkurentni nimalo i da im je fee jako mali

Pohlepa…

A CFO je doveden da digne plače javne uprave da K ima što više kupaca i prometa, dug ionako budu vratili građani,Jamnicu su mu več uzeli, Kozmo je prodao, očito sa odlaskom Karamarka su pukle i neke spone sa ruskim bankama, ipak je Petrovič bio direktor Unikonzuma dok ga je Ivek kupovao i stvarao Konzum…

Neceg se mora rjesiti, cega?

Do sada je prodavao nebitne dijelove, udio u Tisku, Intersport, Kozmo itd., ali očito će morati otiči nešto veče da bi kupio vrijeme, očito je vrijeme za Jamnicu ili Ledo ili nešto slično, ali ako mu je ruska banka sjela na Jamnicu onda tko zna kako to bude išlo…


Neceg se mora rjesiti, cega?

Podrzavam ovog dobrog covika i predlazem da se u UStav unese da svi moramo kupovat samo u Konzumu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Neceg se mora rjesiti, cega?

Podrzavam ovog dobrog covika i predlazem da se u UStav unese da svi moramo kupovat samo u Konzumu.
[/quote]
mora se ugraditi i da to ne mogu biti samo osnovne živežne namirnice, gdje Gazda ima nešto niže marže, poželjno je da to bude uvozno smeće (200-300% marže), tako da mu se osigura izvlačenje iz …………i dalje lagodno uživanje u hoteldvorima, na sveopće zadovoljstvo svekolikog hrvatskog puka ispod Šestina i šire, znate li do koliko su otvoreni Konzumi, idem odmah pomoći ovome napaćenome poduzetniku

Razuman bi domaći čovjek podržao domaći lanac u borbi za opstanak, ali previše se tu kukolja i nepravdi nataložilo. I previše kratko podšišanih uhljeba. Od izigravanja manjih dobavljača ogromnim rokom plaćanja do izigravanja povjerenja građana sloganom kupujmo Hrvatsko a roba uvezena izvana i prepakirana. Izgleda da su veći mangupi dohakali manjem jer Agrokor očito broji dane do stranog preuzimanja. Brojke i zakoni ekonomije su neumoljivi.

Kada padne Agrokor, nema šanse da ostali domaći prežive jer imaju još lošiju organizaciju i manju kupovnu moć. Ostati ćemo na milost i nemilost stranih lanaca da nam uvaljuju sve pa i svoje smeće što su više puta radosno dokazali. A domaća proizvodnja bolje neka se dobro zamisli šta će i kako će. Inovativnost im treba više nego ikada. Kao prvo ja na njihovopm mjestu više ne bi dao Agrokoru robu na odgodu plaćanja dulju od 1 mjesec. Sada je došlo vrijeme preživljavanja.

Ja mjesecima priočam o problemima u servisiranju kredita i prebacivanju kod sberbanke …500 mil. eur nije 500 mil. kuna.
Gazda je sve založio.
Po meni visi i to jako..
Jedino ga može spariti IPO na nekoj stranoj b urzi…poznavajući gazdu upravo to će i napraviti…

A BALVANA!!! :) :) :)


Razuman bi domaći čovjek podržao domaći lanac u borbi za opstanak..

Ja se zalazem da ako bas ne bude drugcije islo Agrokor poglasimo kompanijom od strateskog drzavnog znacaja, prodamo jos 25% HEPa i taj novac damo ovom dobrom coviku kroz poticaj u gotovini unaprijed za iducih 10 godina kako bi ovaj domaci lanac prezivio jer nitko nam nije davao popuste u vidu jedne lipe ka ovaj dobri covik. Gospodine Ivica najmanje sto mogu reci je hvala za sve dobro sto radite za nasu Hrvatsku.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Razuman bi domaći čovjek podržao domaći lanac u borbi za opstanak..

Ja se zalazem da ako bas ne bude drugcije islo Agrokor poglasimo kompanijom od strateskog drzavnog znacaja, prodamo jos 25% HEPa i taj novac damo ovom dobrom coviku kroz poticaj u gotovini unaprijed za iducih 10 godina kako bi ovaj domaci lanac prezivio jer nitko nam nije davao popuste u vidu jedne lipe ka ovaj dobri covik. Gospodine Ivica najmanje sto mogu reci je hvala za sve dobro sto radite za nasu Hrvatsku.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close