Najveću dobit imala je HEP grupa, najveći gubitak Ina, objavljeni podaci za Agrokor, Adris…

Naslovnica Forum Komentari članaka Najveću dobit imala je HEP grupa, najveći gubitak Ina, objavljeni podaci za Agrokor, Adris…

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

I Drzava prakticki mijenja INAu za HEP. Sve njih treba u zatvor, ili ako su vec tako sigurnu u svoje poslovne “planove”, neka prodaju svoje udjele gdje god da ih imaju i kupe udjele u INAi.
Kod nas ima stara izreka – lako he tuđim k… po gloginjama mlatit. Spalit ce novce i imovinu drzave da kupe firmu s najgorim potencijalom desetljeca.

To je strategija. Prodaju HEP kad je na vrhuncu vjerojatno za brokve i kupuju INU koja je o knock downu po zlato. Da nema ovih nasih politicara/ekonomista tribalo bi ih izmislit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Isplati li se kupovati dionice hep-a? Posjedujem ovecu svotu koja stoji na banci a buduci da kamate nema,gledam gdje je najbolje uloziti?


Isplati li se kupovati dionice hep-a? Posjedujem ovecu svotu koja stoji na banci a buduci da kamate nema,gledam gdje je najbolje uloziti?

Jel ti to ozbiljno ili si stvarno totalni d.ebil ?

Ko je tebi dao uopće novac takvome bistriću?

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Kolega Zoricu. Moguce da je opet sarkazam i mozda Rino sad vari od smija na ove Vase postove.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Isplati li se kupovati dionice hep-a? Posjedujem ovecu svotu koja stoji na banci a buduci da kamate nema,gledam gdje je najbolje uloziti?

Isplati se kupovati HEP.
Biti će tu dobre zarade za male dioničare , ako išta ostane od grabeži hepovaca , sindikata , branitelja…
Ako uspiju naši vladajući otkupiti INU i na njoj će biti dobre zarade .
Nemoj slušati bogce koji nemaju peneza ni za škatulju brokvi.
(Nisam mislio na Frenkiea)

.



Isplati li se kupovati dionice hep-a? Posjedujem ovecu svotu koja stoji na banci a buduci da kamate nema,gledam gdje je najbolje uloziti?

Isplati se kupovati HEP.
Biti će tu dobre zarade za male dioničare , ako išta ostane od grabeži hepovaca , sindikata , branitelja…
Ako uspiju naši vladajući otkupiti INU i na njoj će biti dobre zarade .
Nemoj slušati bogce koji nemaju peneza ni za škatulju brokvi.
(Nisam mislio na Frenkiea)
[/quote]

Ni top lista nadrealista ne bi bolje od ovoga napravila epizodu. Ha,ha,ha

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


Kolega Zoricu. Moguce da je opet sarkazam i mozda Rino sad vari od smija na ove Vase postove.

Slobodno se prijavite u top listu nadrealista, vidim da imate potencijala za komediju.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

šta su to brokve?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

šta su to brokve?

To ti je ono šta se stavlja u škatulju brokava , a nije jako skupo.
A može biti i osoba koja ne poštiva dogovor:
Baš si brokva.

kako je bogat i liep taj naš jazik

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


…Slobodno se prijavite u top listu nadrealista, vidim da imate potencijala za komediju.

Pa vjerujem da bi bolje prosao od Vas jer kod mene se radi o humoru,a kod Vas o zakinutosti A smijat se bolesti je ispod svakog nivoa.To nikako ne podrzavam i u genima mi je branit slabije.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

HAPovci moraju dignuti još barem 50% cijenu struje i osigurati svojoj uhljebarni još ljepši i raskošniji život, velike plaće, rad u fušu za vrijeme radnog vremena, povoljne stambene kredite do 0,5% kamate, s otplatom do 100 godina, a sitnozubi ionako nemaju pojma, neka plaćaju i budu zahvalni što ova domoljubna tvrtka osigurava nama svaki dan svjetlost, inače bi da je mrak, kralo se još više


šta su to brokve?

A sto je to skatulja?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close