Dionica Ine skočila za 10 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Dionica Ine skočila za 10 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kupljeno je 14 komada!!!!! Bravo na članku!!!!!

Netko pokušava sa 14 dionica pokreniti mrtvog konja u galop ?

MOLleri nabijaju cijenu

kakvi amateri!!

Ima li netko neku stručnu analizu zašto je to tako?
Možda drug crobiz broj 16?

A BALVANA!!! :) :) :)

Je ima bit da je neko odlucija preuzest ovog strateskog Exxona.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kad država placa onda i cijena mora da bude pristojno velika

Skocit ce i vise..
Sad ce nase budale razjebanu firmu kupit tri puta skuplje nego su je prodali..
A buducnist su obnovljivi izvori energije… Kakvi fumari i rafinerije i to razjebane u koje nakon sta se kupi triba ulozit jos toliko..
Pa za tu lovu bi mogli po ciloj hrvatskoj poatavit vjetrenjace i solarne panele tako da avi gradjani imaju gratis struju… Voze el. Auta i jos izvozimo energiju..
Matere mi ovi nisu normalni…
Kakvi sindikati i ljudi… Pa svemu dode kraj… Nista nije vjecno… Sigurno radbici ine nisu plakali za radnicima diokija…
Okrenimo se buducnosti..
Kakvo otkupljivanje razjebane firme koja nema viziju proizvidnje energije iz obnovljivih izvora…
Pametni su madari… Sad ce na burzi lagano dizat cijenu… Koje mi hretene imamo vec dvadeset sest godina na vlasti…
Jedino dobro sta su napravili je neovisnost..
Sve drugo tesko kakanje..
Neka Todoric kupi inu

A BALVANA!!! :) :) :)


…Neka Todoric kupi inu

Najpostenije bi bilo da ovo dionica sta imaju daju tome dobrome coviku za kunu. I to ce preplatit ka i sve ostalo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Prvo je medijska haranga otjerala Karamarka jer je čovjek rekao da treba prekinut arbitražu s Molom jer ćemo izgubit, a sad kad je vlada rekla da će kupit Inu svi mediji pumpaju cijenu bombastičnim člancima od jutra kako cijena raste, pa ko je tu lud?!

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Toliko o medijima……senzacionalistički….bez mozga i pameti..😎

neće niti Mol ovo lako pustiti iz svojih ralja, nisu Mađari nikada bili budale, ovo će uskoro postati zlatna dionica

vrijeme je za promjenu naslova

Red je da se pohvali, Večernji jedine ozbiljne novine s relevantnim novinarima

http://www.vecernji.hr/hrvatska/konzorcij-drzavnih-tvrtki-mogao-bi-preuzeti-inu-1138731

Tržišna vrijednost Ine u srijedu je dosegnula 32 milijarde kuna, ali na temelju tržišne cijene postignute na iznimno malom broju transakcija. Samo 336 dionica Ine od ukupno 10 milijuna dionica bilo je predmet trgovanja u srijedu pa je skok cijene nerelevantan.

Bravo Šunjerga!

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

New Report

Close