Nudeći napitke kiosci kradu posao kafićima

Naslovnica Forum Komentari članaka Nudeći napitke kiosci kradu posao kafićima

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Taj bi se problem morao regulirati – na kiosku se može prodavati piće, ali ne rashlađeno. Kiosci i trgovine su nama ugostiteljima postali direktna konkurencija i to je običan bezobrazluk, u drugim zemljama nezamisliv”

Kakav notorni idio.t. Najbolje ubiti konkurenciju potpuno pa da Bandic izdaje dozvole za kafice putem koncesije kao i za taksi usluge? S kojeg ste vi planeta pali b.udalet.ine? Konkurencija treba biti i konkurencija je dobra stvar. U kojim drugim zemljama je to nezamislivo? Mozda u Burkini Faso i Somaliji gdje treba platiti mit.o drzavi da se uopce nesto moze raditi.
Ovi komentari su skandalozni i lijepo pokazuju koliko se crony-komun.jarski mentalitet planske ekonomije duboko ukorijenio u misaoni sklop ljudi u HR. Ovaj covjek je totalna bud.ala i njegovi komentari granice s kriminalom. Kako mozete, Poslovni.hr, objaviti ovakvu hrpetinu notornih gluposti bez imalo kritickog osvrta na to sto je ova osoba rekla?

Da pekarnice i kiosci, benzinske postaje ne smiju prodavati hladnu coca colu ili kavu za van? PA JESTE VI NORMALNI??? S KOJEG PLANETA STE VI DOSLI? TKO STE VI DA REGULIRATE STO LJUDI SMIJU PRODAVATI, A STO NE SMIJU? Kakvih 100 metara udaljenosti, o cemu vi pricate? Izmisljate pravila da ugodite sebi i zatvorite druge. TO JE KRIM.INAL.

TRZISTE MORA BITI SLOBODNO!!!!!! MI NISMO VISE U KOM.UNIZMU.

Zatvorite birtijetine i sve OK

Ovo je tukac deluxe. Pa jel on smatra da smo mi al bas vi maloumni?

A šta kaže na to što ljudi u birtijama besplatno čitaju novine? Treba li to zabraniti jer direktno smanjuje prodaju novina na kiosicima? Šta s time?
Kako pomoći ovom čovjeku?.

Svaka čast Puntijaru, čovjek je stekao renome kao ugostitelj ali je ostao živjeti u prošlosti.
Vremena se mijenjaju, a neki bi da sve ostane po starome.

Jedva cekam kad ce se u kioscima najveceg Hrvata uz otkup papira,slanje paketa,fotokopiranje, mjenjanje novca,posudjivanje novca,placanje racuna moc uzest bakalar na bianco,pasticada,pecena janjetina,cevapi,frigane girice…. Ne treba to bit neki bogati jelovnik nego 15tak jela sta idu dobro.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Jedva cekam kad ce se u kioscima najveceg Hrvata uz otkup papira,slanje paketa,fotokopiranje, mjenjanje novca,posudjivanje novca,placanje racuna moc uzest bakalar na bianco,pasticada,pecena janjetina,cevapi,frigane girice…. Ne treba to bit neki bogati jelovnik nego 15tak jela sta idu dobro.

Dobar dan.
Dajte mi jutarnji, bijeli marlboro, 40 deka prasetina i 3 karlovacke.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Dobri nas covik koliko je poduzetan ne bi me zacudilo da kiosci Tiska pocmu susit i prodavat prsute iducu godinu. Nes ti problema ugradit fumar na kiosk,a ove line prodavacice bi mogle iza kioska hranit 2-3 gude.Ja bi prvi narucija zimnicu u kiosku Tiska kad znam da su to domace gude rukom hranjene.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Da mi je znat koji mi de.bil tuce 0 na ova remek djela od postova. Slomija bi mu obe ruke.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Evo klasika bi se da je ovaj Invest..A sta ćeš…Maloumnik…Zaslužuješ Nobela za ovo a ne stoju

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close