Prestanak rada Cammea u Splitu, otpušteno 75 djelatnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Prestanak rada Cammea u Splitu, otpušteno 75 djelatnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

eto, kakva smo smiješna država. 75 ljudi x 4 člana obitelji je 280 namirenih ljudi…280 ljudi koji sada neće trošiti i koji će uzimati socijalnu pomoć, samo zbog ulizivanja gradonačelnika splita taksistima…nema ovdje nikakve perspektive čini se meni.

...povijest se ponavlja...

ma daj,pa svih 75 već sutra mogu nastaviti raditi za Uber. Zar nisu ti iz Cammea rekli da su u Splitu radili na istom principu kao Uber? Da,samo su zaboravili reći da su imali i telefonski broj za poziv što znači da su ipak bili nelegalno. Uber nema broja telefona nego samo aplikacija. Da je Cammeo radio samo s aplikacijom isto bi se brzo sami povukli

Podsjetite me tko ono nije platio PDV pa mu je država oprostila. Podsjetite me čiji se ono zaposlenici žale na prekovremene sate koji nisu plaćeni?
Da nije Cammeo? Ma da, to je ipak Cammeo! I onda likovi imaju obraza napisati ovo: “Kao tvrtka koja se u svojem poslovanju rukovodi najvišim profesionalnim standardima poštujući pritom sve zakonske odredbe, Cammeo grupa spremna je surađivati s resornim ministarstvom i svim nadležnim službama kako bi pridonijela razvoju procesa liberalizacije.”
Licemjeri i lažljivci!
Da ne bude zabune, korisnik sam Ubera i ostalih taxi firmi ali s ovim likovima ne želim raditi.
Ne držim “starim taksistima – šahistima” stranu. Neki od njih su bahati su i arogantni, nedokazani, neodgojeni, lijeni, kvarni…. ali stavite i konkurenciji iste zahtjeve koji oni moraju ispuniti pa onda nek’ se vidi tko je bolji.

pa koliko je tom cammeu, linic oprostio duga za porez ???
jeli bilo 5-6 000 000 kn ?

ajde licemjeri, koliko vi u vašim firmicama utajite poreza? da možete, ne bi najradije ni kune dali državi. eno mars2 na temi zapošljavanja u ministarstvu sikće od bijesa pa mogu misliti kako plaća porez. svi vi ste sitni žicari i klošari koji varate od putnih naloga preko računa za benzin i silčno..varate državu gdje stignete i onda ste jalni što niste u mogućnosti ukrasti i više od ove napaćene države. a onda na temama o srbima pljujete i mislite da je to domoljublje. niste vi domoljubi, vi ste svi najobičniji klošari.

...povijest se ponavlja...

Ovih 75 će se zaposlit u Ministarstvu financija i nema frke! Treba otvorit još desetak općina i agencija i sve ne zaposlene zbrinut, pa malo i u HGK, Šume i sl. Čemu živciranje!? Uhljebi i državni službenici su kao rak, a on se najbolje liječi kad mu se ukine dotok hranjiva, dakle ne plaćanje poreza je domoljuban čin!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Ovih 75 će se zaposlit u Ministarstvu financija i nema frke! Treba otvorit još desetak općina i agencija i sve ne zaposlene zbrinut, pa malo i u HGK, Šume i sl. Čemu živciranje!? Uhljebi i državni službenici su kao rak, a on se najbolje liječi kad mu se ukine dotok hranjiva, dakle ne plaćanje poreza je domoljuban čin!

jesi li ti svjestan da su ti mediji isprali mozak. ako usporedimo hrvatsku sa ostalim EU državama, imamo premalo državnih službenika, ako uopće znaš što su državni službenici. to su oni koji rade za sitne novce. svi ovdje brkaju državne firme sa službama. mi smo negdje u sredini po broju drž. službenika u EU. nemamo ih previše, negdje čak i premalo. eto, to su činjenice, sve ostalo su novinarske bajke.

...povijest se ponavlja...

delboy,
neznam sto ti radis na ovim stranicama ?
ti si prepametan za nas !
tvoje razmisljanje je barem 2 lige iznad mene !
ali ja sam u malom prstu veci nego gospodin nego ti cijeli !


delboy,
neznam sto ti radis na ovim stranicama ?
ti si prepametan za nas !
tvoje razmisljanje je barem 2 lige iznad mene !
ali ja sam u malom prstu veci nego gospodin nego ti cijeli !

svak se češe gdje ga svrbi kompa. ja samo iznosim ono što je javno dostupno svakome. ali ovaj forum je postao toliko loš, amaterski, neuk, politikanski, neonacistički skup manijaka koji su bijesni na cijeli svijet. pa demantiraj me umjesto da se hvališ da si gospodin. gospoda se tako ne ponaša. gospoda iznosi argumente, ali ne one novinarske, jer novinarčići pišu kako im se plati, nego stručne. fali stručnosi na ovom forumu i to se jako osjeti. dajte se saberite kolege, ovo je postalo smiješno. daleko od toga da ja sve znam, ali znam sigurno puno više od mnogih ovdje. i umjesto da budete sretni što svoje znanje besplatno dijelim, vi se ljutite. nevjerojatno.

...povijest se ponavlja...

E moj delboy nisi Ti dalje od Trsta bio a o gospodi si samo čuo! Ne prodaji nam demagogiju i jeftine političke floskule! Državnih službenika, uhljeba, štetočina i niš koristi ekipe imamo preko glave! Ako već (dokazano) imaš kognitivnih problema pokušaj smanjit probleme u razmišljanju! Pomoći ću Ti jednim prikladnim zadatkom: ako imamo 20 ministarstava, a trebamo/možemo funkcionirati sa 9 te ako imamo 135 beskorisnih saborskih zastupnika, a mogli bi imati 85 da li imamo previše trutova ili premalo po nekim statistikama koje spominješ?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Tako je MINIMUM, taj isti Cameo “igra” na naše kratko sjećanje, pa misle da smo mi zaboravili kako su oni sve nas pokrali i prevarili neplaćanjem poreza i davanja. Prevarili su državu a time su prevarili sve nas pošto bi se taj novac iz proračuna iskoristio za sve nas. A sada su spremni nekoga prozivati i prikazivati sebe kao “žrtve”. To je sve partijski kadar koji je partija i dovela.


E moj delboy nisi Ti dalje od Trsta bio a o gospodi si samo čuo! Ne prodaji nam demagogiju i jeftine političke floskule! Državnih službenika, uhljeba, štetočina i niš koristi ekipe imamo preko glave! Ako već (dokazano) imaš kognitivnih problema pokušaj smanjit probleme u razmišljanju! Pomoći ću Ti jednim prikladnim zadatkom: ako imamo 20 ministarstava, a trebamo/možemo funkcionirati sa 9 te ako imamo 135 beskorisnih saborskih zastupnika, a mogli bi imati 85 da li imamo previše trutova ili premalo po nekim statistikama koje spominješ?

Obišao sam sve kontinente, osim australije. A ti meni da nisam dalje od trsta. Neki i putuju svijetom, uče, šire vidike, ne mrze ni sebe ni bilo koga drugoga. Ja se ubrajam u takve. Ti si pun mržnje, ubit će te to. Okani se komentara mene kao osobe. Komentiraj napisano , nemoj se baviti samnom. Uvijek ćeš biti slabiji u svakom pogledu od mene.

...povijest se ponavlja...

@delboy-uzalud sve kad sushi (koji nevoliš) jedeš rukama ili u najboljem slučaju vilicom! A napisano sam komentirao; pusti bullshit (merde). Opusti se i ne maltretiraj ostale svojom kvazi veličinom!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Debili zaostali iz Splita

New Report

Close