Gospodarstvenici iz 60 hrvatskih tvrtki u lovu na poslove na tržištu od 45 milijuna stanovnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Gospodarstvenici iz 60 hrvatskih tvrtki u lovu na poslove na tržištu od 45 milijuna stanovnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

napravite vi jednu analizu dosadašnjih izleta delegacija i objavite podatak, koliko je to država kasirala kroz takve poslove, ne kaže3m da sada neće, ali do sada mislim da nije bilo niti za platiti putovanje i smještaj, Zoka je preletio od Australije do Amerike i jedino što je Maras bio zadovoljan silikonima u dolini

svaka cast za forum i za nase tvrtke koje i van nasih granica pokazuju da hrvatska ima sta za ponuditi

drago mi je da su ukrajinci prepoznali hrvatsku kvalitetu, imamo itekako što za pnuditi i želim puno sreće svim gospodarstvenicima u daljnjim pregovorima, samo naprijed! 🙂

Nisam ni čitao. Podsjeća me na “uspješno” diplomatsko lobiranje zadnjih godina. Ostane sve na naslovu i priči i tako u nedogled. Ali zvuči to sve lijepo, zar ne? Samo do realizacije nikad. Taj dio priče ne čitamo. Ali malo-malo ista najava kao što je ova.

New Report

Close