VLBT (Velebit ZIF d.d. u likvidaciji)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLBT (Velebit ZIF d.d. u likvidaciji)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/R0egblISrl8nKQeqMV1I8Q==.pdf

Suricata suricatta

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VELO (Velebit Osiguranje d.d.)[/color]

Evo nemogu nači nigdje komentara na VLBT R a,što kaže kol Lopina med i mljeko….dionica se polagano prodaje po 4,71kn…..molim komentare [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VELO (Velebit Osiguranje d.d.)[/color]

Neznam na koju temu da smjestim pitanje , pa ću ovdje iako se radi o različitom društvu.
Jeli ima netko ikakvih informacija u vezi ovog : http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:9206366091448::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:2EFS9H,10,4896

Hvala

Ako je netko raspoložen za prodati ja dajem 12 kn po dionici. Ponudu pošaljite na privatno porukom.


Ako je netko raspoložen za prodati ja dajem 12 kn po dionici. Ponudu pošaljite na privatno porukom.

Pridružujem se istom zahtjevu. Kako si ti šanto prvi dao ponudu bilo bi u redu da se potencijalni prodavač prvo tebi javi. A mislim da smo obojica spremni dati i malo višu ponudu. Malo višu, ne puno. Da ne dolazi ovdje do nadbidavanja neka se potencijalni prodavač javi nekom od nas.

Nego ima li tko namjeru ići na Skupštinu dioničara 01.12. Ja imam namjeru ali nisam siguran da li ću moći. Ne sviđa mi se dio o mogućoj dokapitalizaciji u idućih 5 god. gdje bi se ta obavjest stavila samo na oglasnoj ploči društva. Bilo bi dobro da se ta obavjest objavi i u Narodnim novinama.

Ako je netko raspoložen za prodati ja dajem 12 kn po dionici. Ponudu pošaljite na privatno porukom.

Ponovljeno da ostanemo na prvoj stranici.


Ako je netko raspoložen za prodati ja dajem 12 kn po dionici. Ponudu pošaljite na privatno porukom.

Ponovljeno da ostanemo na prvoj stranici.



Ako je netko raspoložen za prodati ja dajem 12 kn po dionici. Ponudu pošaljite na privatno porukom.

Ponovljeno da ostanemo na prvoj stranici.


[/quote]

Već sam skupio dosta dionica ali trebam još 🙂

Kakve veze ima VLBT-R-A sa VELO-R-A???

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Kakve veze ima VLBT-R-A sa VELO-R-A???

Nikakve, zar ne?

prodajem 128 kom po 15 kn

New Report

Close