Skok PDV-a za turizam na 25% uništit će 10.000 radnih mjesta

Naslovnica Forum Komentari članaka Skok PDV-a za turizam na 25% uništit će 10.000 radnih mjesta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma dajte molim vas. Moja preporuka pored povecanja PDV-a je i zaposljavanje inspektora za svaki ugostiteljski objekt u kojem ce kontrolirati kasu kontroliranog subjekta. Garantirano ce se povecati priljev poreza i PDV-a u proracun za 80% od tih istih ugrozenih ugostitelja.

Neka ministar usporedi koliko mi iz Realnog sektora koji stvaramo nove vrijednosti i izvozimo plaćamo ukupno poreza a koliko plaća turistički sektor prodavajući uvoznu hranu i piće?

I prestanite stalno mješati Žabe i Babe i prikazivati uvijek promet , počmite brojati Dobit , Zaradu , Profit….. ?

.


Ma dajte molim vas. Moja preporuka pored povecanja PDV-a je i zaposljavanje inspektora za svaki ugostiteljski objekt u kojem ce kontrolirati kasu kontroliranog subjekta. Garantirano ce se povecati priljev poreza i PDV-a u proracun za 80% od tih istih ugrozenih ugostitelja.

imali bi računa zaposliti po jednog inspektora u svaki ugostiteljski objekt i tako povečati broj zaposlenih

Ovo je jedan od najboljih poteza Vlade….. nek hotelijeri i ostali..ne glume više ništa !
Tu će se napuniti PRORAČUN. Pojačati im kontrole u turizmu .

p.s. naviknut će se na novi PDV. ..ko i svi drugi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

neće njima biti ništa, ionako će povećati cijene. sigurno neće sami podnijeti taj teret. koje bedastoće.

New Report

Close