Povratak u devedesete

Naslovnica Forum Komentari članaka Povratak u devedesete

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

izmislili ministarstvo rođotu, koji je do jučer uzimao pinku od mamića za povlašteno suđenje, te mu dali portfelj državne imovine od 3 miljarde kuna, da pogoduje i uzima novac ispod žita.


izmislili ministarstvo rođotu, koji je do jučer uzimao pinku od mamića za povlašteno suđenje, te mu dali portfelj državne imovine od 3 miljarde kuna, da pogoduje i uzima novac ispod žita.

***imal bi portfelj od 19,6 milijardi kuna da mu tvoji nisu zamraćili 16,6 u Duudiju

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

“zamraćili”, sigurno si Dalmatinac, pa ne razlikuješ ć od č. Floskule o zamračivanju 16,6 milijardi kuna, podsjećaju me na jedan talijanski vic. Susjed se žali susjedu, da mu je netko ispred kuće odnio nekoliko tona građevinskog željeza, na što mu susjed veli: to su sigurno djeca napravila! Kako djeca zaboga, pa radi se o tonama željeza, uskliknu prvi susjed! Na što mu drugo odgovara: šta znaju djeca šta su tone. Tako i kod tebe. Žašto bi ti morao znati, šta su milijarde kuna.

Ajde promijeni formulu za otkup stana u kojoj je amortizacija nekretnine ogranicena na 60 godina. Pa to nema veze sa zdravim razumom. Ajde da otkupim stan kojega otkupljujem vec 10 dugih godina.

Uhljebe na ulicu!!!!!



izmislili ministarstvo rođotu, koji je do jučer uzimao pinku od mamića za povlašteno suđenje, te mu dali portfelj državne imovine od 3 miljarde kuna, da pogoduje i uzima novac ispod žita.

***imal bi portfelj od 19,6 milijardi kuna da mu tvoji nisu zamraćili 16,6 u Duudiju
[/quote]
pa to je vise nego neki forumasi ovdje!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


"zamraćili", sigurno si Dalmatinac, pa ne razlikuješ ć od č. Floskule o zamračivanju 16,6 milijardi kuna, podsjećaju me na jedan talijanski vic. Susjed se žali susjedu, da mu je netko ispred kuće odnio nekoliko tona građevinskog željeza, na što mu susjed veli: to su sigurno djeca napravila! Kako djeca zaboga, pa radi se o tonama željeza, uskliknu prvi susjed! Na što mu drugo odgovara: šta znaju djeca šta su tone. Tako i kod tebe. Žašto bi ti morao znati, šta su milijarde kuna.

kolega da vas ispravim.. radi se o ciganima, deci, sinama i o kilama..

http://www.8vicevi8.com/sta-zna-dete-sta-je-500-kila/

osobno, mislim da je bolji onaj kako je cigo prodo koznu jaknu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


"zamraćili", sigurno si Dalmatinac, pa ne razlikuješ ć od č. Floskule o zamračivanju 16,6 milijardi kuna, podsjećaju me na jedan talijanski vic. Susjed se žali susjedu, da mu je netko ispred kuće odnio nekoliko tona građevinskog željeza, na što mu susjed veli: to su sigurno djeca napravila! Kako djeca zaboga, pa radi se o tonama željeza, uskliknu prvi susjed! Na što mu drugo odgovara: šta znaju djeca šta su tone. Tako i kod tebe. Žašto bi ti morao znati, šta su milijarde kuna.

kolega da vas ispravim.. radi se o ciganima, deci, sinama i o kilama..

http://www.8vicevi8.com/sta-zna-dete-sta-je-500-kila/

osobno, mislim da je bolji onaj kako je cigo prodo koznu jaknu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


"zamraćili", sigurno si Dalmatinac, pa ne razlikuješ ć od č. Floskule o zamračivanju 16,6 milijardi kuna, podsjećaju me na jedan talijanski vic. Susjed se žali susjedu, da mu je netko ispred kuće odnio nekoliko tona građevinskog željeza, na što mu susjed veli: to su sigurno djeca napravila! Kako djeca zaboga, pa radi se o tonama željeza, uskliknu prvi susjed! Na što mu drugo odgovara: šta znaju djeca šta su tone. Tako i kod tebe. Žašto bi ti morao znati, šta su milijarde kuna.

***je, Dalmatinac sam, imaš kaj protiv?… inače možeš ti pričati viceve koliko te volja, 16,6 milijardi maznutih iz Duudija je nalaz Državne revizije, evo ti link s levičarskog portala pa si čitaj ZamraĆili 16,6 milijardi[/url]

P.S. lik se preselil u Moskvu i više nije dostupan našem pravosuđu, kad bi ono i htjelo nekaj raditi

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Demizon, ovo je poslovni a ne indeks ili večernji.
Lijepo ti piše u čemu je problem u nalazu revizije, u različitoj knjigovodstvenoj vrijednosti državne imovine iz registra.
Imovina je i dalje tu u vlasništvu rh. Nije prodano ili privatizirano ništa što se nije javno objavilo.
Lijepo ti kaže kolega viewer, izgleda da ti uopće ne znaš što su to milijarde kuna.
Došli i maznuli dionice i zgrade, eno, još ih traže di su?

sve što je državno podložno je lopovluku, manipulaciji, pogodovanju, korupciji itd, itd i .(točka)


"zamraćili", sigurno si Dalmatinac, pa ne razlikuješ ć od č. Floskule o zamračivanju 16,6 milijardi kuna, podsjećaju me na jedan talijanski vic. Susjed se žali susjedu, da mu je netko ispred kuće odnio nekoliko tona građevinskog željeza, na što mu susjed veli: to su sigurno djeca napravila! Kako djeca zaboga, pa radi se o tonama željeza, uskliknu prvi susjed! Na što mu drugo odgovara: šta znaju djeca šta su tone. Tako i kod tebe. Žašto bi ti morao znati, šta su milijarde kuna.

A drug (P.) koji je vodio navedenu agenciju je nesumnjivo sposoban, čak i piše u Lideru, samo nije iznijeo rezultata! U uređenim sustavima sada bi bio u Remetincu.

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Tu ću napisati.

Nemam šta čitati po portalima…. nema ništa zanimljivog…..jutarnji je dosadan, 24 sata isto..
još su najbolji tportal, net.hr…što vi čitate kolege?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ja čitam samo Glas Koncila.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Vidim da si obrazovan.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close