Porezna uprava Klemmu oprostila 600.000 kuna PDV-a?

Naslovnica Forum Komentari članaka Porezna uprava Klemmu oprostila 600.000 kuna PDV-a?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nešto je donirao i hdz-u, naravno ne bez veze a i gurao je Đurina koiica. Svi mi ostali moramo se pridržavati zakona. Interesantno je i to kako porezna uprava ne želi i ne mora ništa objašnjavati. Prvi korak u masovnu pljačku bilo je uvođenje poslovne tajne.

Izgubio je svo moje povjerenje nakon situacije u crkvi Sv. Marka kad je Milovanoviću iskazao zahvalu za dobar rad. Mizerija. Isto kao i Gotovina kad je sletio u zračnu luku pa se došaptavao s Milovanovićem.
Puno smo očekivali od spomenute dvojice a dobili smo šamare.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Nikad on nije Milanoviću ništa “zahvaljivao” nego koliko sam vidio uvijek tražio dijalog i to baš s njim jer on je isključivo i o svemu odlučivao ugalvnom na šetu branitelja! Neka suđenje za te poslovne stvari pokaže da li je za nešto kriv ali u svakom slučaju njegov javni angažman izravno mu škodi kao poduzetniku jer onda te moćnici poput Milanovića češljaju i šalju ti inspekcije svaki dan a s državom nećeš poslovat a da ne govorim o čerečenju po medijima sklonim vlasti. Dakle vjerujem da su mu namjere u svezi braniteljske populacije bile iskrene jer je financijski neovisan a angažman mu nimalo ne ide na ruku. 99% ljudi na njegovom mjestu ne bi se javno angažiralo za viši interes nego uživali u luksuzu i hedonizmu kao npr onaj sokol Marić. Ali zato ljudi kao Klemm i imaju karizmu i cijenjeni su u populaciji branitelja i stradalnika rata

jadno je da se bogatima ista oprasta. po cemu je to taj lik zasluzio?

New Report

Close