Imate li psa mogli biste plaćati 100 eura poreza godišnje

Naslovnica Forum Komentari članaka Imate li psa mogli biste plaćati 100 eura poreza godišnje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sprdex? News Bar?

Pa kad ćemo mi imati neku normalnu vlast, vladu ili više tko zna koga….glavna briga dali su psi “uštrojeni”…..zašto sebe ne kastrirate pa da više ne j….. sve nas u zdrav mozak….što je sljedeće, porez na mačke, pa na kokoši, na kraju plaćati ćemo poraz samo na to da živimo u ovoj državi i održavamo brdo uhljeba na vlasti….sramota…

Pa kad im ih vlasnici puste na ulice neće više znat kud s njima!

Misle da će oni kojima to baš i nije pravi “najbolji prijatelj” pored pljačke s cijepljenjem plaćati još ovih 100 EUR-a???

***ma dajte, ovo je čista izmišljotina da se skrene pažnja s onog horora u Hudoj jami

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Od poreza bi se moglo platiti i čišćenje psećeg dreka koje neodgovorni vlasnici ne pokupe iza svog ljubimca. Čast izuzecima kojih je malo.

bilo bi pristojno za pocetak,da placaju cistace kakice po tratoarima njihovih i inih ljubimaca . niti 5% vlasnika se ne pridrzava da pokupi za sobom .(nemam nista protiv ljubimaca )ali ne volim stat na” minu ” na plocniku .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ako ovo uvedete 20-30% pasda ce biti odbaceno na cestu (da o necemu gorem niti ne pomslim). pa kada se zbroji sve koliko love je to u drzavnoj kasi. pa zar sudbina tih bica tako malo brine vladu i pokazuje jedno bescutno lice. ne mogu vjerovati da je glupost i neljudskost dotle dosla…ali uvijek me u hrvatskoj nesto iznenadi…negativno.


ako ovo uvedete 20-30% pasda ce biti odbaceno na cestu (da o necemu gorem niti ne pomslim). pa kada se zbroji sve koliko love je to u drzavnoj kasi. pa zar sudbina tih bica tako malo brine vladu i pokazuje jedno bescutno lice. ne mogu vjerovati da je glupost i neljudskost dotle dosla…ali uvijek me u hrvatskoj nesto iznenadi…negativno.

svakog dana se odbacuju psi , a još više i mačke. to je malo briga većinu građana jer to ne donosi novac, a naši su ljudi jako pohlepni za novcima. uz sve to, te se životinje i zlostavljaju. djeca ubijaju mačke, odrasli tuku pse, to je naša realnost i po tome smo uz bok sa srbijom i BiH kao mjestima gdje se životinje najviše zlostavljaju.

...povijest se ponavlja...

Po meni je ovo u redu i jos bi predlozija Vladi da pored ovoga uvedu obavezno zdravstveno i mirovinsko osiguranje za pase. Recimo podjelija bi ih u tri skupine NKV(maltezeri,pudlice,civave,pinchevi,shi tzu…), SSS(pticari,bretonci,belgijski ovcari,dalmatinci…) i VSS(vucjaci,doge,sarplaninci,bernardinci…) pa da ovi nizeobrazovani placaju manja davanja,a visokoobrazovani veca sto i je posteno ako zelimo biti socijalna drzava.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@delboy,
to je tocno ali da li ce ova mjera to popraviti? nece, pogorsat ce.
a jos nismo culi koliko je to na godisnjoj razini.
i za kraj, pomalo ironicno ali istinito.

Koliko ste potrosili na povecana placica saborskih zastupnika…nije li to isti iznos koji sada morate nadoknaditi?

ako bi ova mjera produžila opstanak mog uhljeba, spreman sam kupiti 5 kom pasa, samo neka mi kažu ime i prezime onoga kome plaćam održavanje na životu, poklonio bih mu jednog psa, neka se bar malo samofinancira

New Report

Close