Za prisilno naplaćivanje dugova za RTV pristojbu, HRT će morati zaposliti još 80 pravnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Za prisilno naplaćivanje dugova za RTV pristojbu, HRT će morati zaposliti još 80 pravnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

https://www.youtube.com/watch?v=ljlKZk4l2-g

Hoće li HRT onda podići pretplatu, da mogu financirati sve te nove pravnike? I hoće li nova skuplja pretplata uzrokovati nove ovrhe, pa će morati zaposliti još pravnika?

pa ti novi odvjetnici ce kostat vise nego mogu naplatit!

TRI odvjetniča bandita zavila stotine tisuća gradjana u cno a smrdljivi lopovi sa htv moraju zaposlit 80 pravnika pa jel to moguće

ako mogu njih trojica zašto onda 80 jesu li tih 80 dobili titule po podobnosti pa ostali konjine neke i dalje u životu

uglavnom Pernar je u pravu to lopovsko gnijezdo treba ugasit

TV pretplatu treba ukinuti !
Ovo je doba interneta.
Di su sindikati

Sirotinja ne plaća jer nema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DAJ PET !!!

Koja odvjetnička demagogija! Danas u informatičkoj eri treba smao preraspodjeliti zadatke, a ljudi imaju i ovako previše! Ista priča je i u ZG Holdingu i sve na grbaču proračuna i građana!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

ne znam kome ovi kuhaju mozak…pa samo isto ono što upućuju odvjetnicima proslijediti na adrese dužnika ili pak, pošto će dobiti javne ovlasti, u finu koja će provesti naplatu i tu za HRT sve prestaje jer za sve ostalo, kao želbe i prigovori, su i tako nadležni sudovi

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


TRI odvjetniča bandita zavila stotine tisuća gradjana u cno a smrdljivi lopovi sa htv moraju zaposlit 80 pravnika pa jel to moguće

ako mogu njih trojica zašto onda 80 jesu li tih 80 dobili titule po podobnosti pa ostali konjine neke i dalje u životu

uglavnom Pernar je u pravu to lopovsko gnijezdo treba ugasit

pernar je u pravu? zato si došao da nam to govoriš. zar misliš da ti odvjetnici nemaju pripravnike i druge odvjetnike koje rade u uredu? ili osoba pilećeg mozga poput tvojeg smatra da hanžeković sam pakira koverte i šalje ljudima. pa on ima valjda 100 zaposlenih. ova demagogija i politizacija ovrhe će se svima obiti o glavu. evo, već se obija. sada treba zaposliti novih 80 ljudi na HRT , a kladim se da neće biti tako vješti kao iskusni odvjetnici. Nebitan je sadržaj kod nas, nebitno je sve – bitno je da se priča ono što narod želi čuti. a to je siguran put u propast države.

...povijest se ponavlja...

Tih sto miliona kuna mjesečno ne bi država mogla sama podmititi, bez administriranja i sudovanja?? To je još jedan besmisleni paraporez. Tom logikom bi i svaki kupac cipela mogao plaćati cestarinu, svaki vlasnik telefona eter, a ni vlasnici prozora ne bi prestajali plaćati panoramski porez. Ukinite to!

Konkretni odvjetnički ured je preplaćen i u neučinkovit i to samo jer postoji tzv. povratna veza! U privatnoj firmi to se nemre dogodit na toj skali!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Konkretni odvjetnički ured je preplaćen i u neučinkovit i to samo jer postoji tzv. povratna veza! U privatnoj firmi to se nemre dogodit na toj skali!

da je on nečinkovit, ne bi se vi neplatiše tako bunili

...povijest se ponavlja...

@delboy-da nisi uhljeb možda bi u poslovnim krugovima čuo o slučaju!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Idealno bi bilo ukinuti HRT, za 5 godina prosjecna obrazovanost populacije bi se sigurno povecala.

Ja ne znam cemu HRT sluzi osim zaposlenicima da parazitiraju i politicarima da zaglupljuju narod.

Ako to nemoze onda barem ukinuti pretplatu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


@delboy-da nisi uhljeb možda bi u poslovnim krugovima čuo o slučaju!

ne znam što je to uhljeb. ali poznajem aktore priče i znam o čemu govorim. a ti si jedan mali plašljivi miš iza tipkovnice. lopina i sitni kokošar.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close