Ivan Tepeš ipak ne ide u Bruxelles, evo tko je ‘sretna dobitnica’ dobro plaćene pozicije

Naslovnica Forum Komentari članaka Ivan Tepeš ipak ne ide u Bruxelles, evo tko je ‘sretna dobitnica’ dobro plaćene pozicije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Glavno da su ga mediji unaprijed razapeli i ispljuvali i to pogotovo oni kojima je čak i sudski dokazano da su izbjegavali plaćanje poreza i mutili sa studentskim ugovorima

Ovo je bilo za očekivati. Plenki odlično obavlja posao. Totalno uništenje bilo kakvih radikalnih ćelija koje je na vlast donio gosp. Utičnica te njihovo distanciranje iz politike. Ovakvima je mjesto u lokalnom kafiću. Još je ostalo par ćelija za koje se nadam da će na fin i kulturan način biti izbrisane.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Ovo je bilo za očekivati. Plenki odlično obavlja posao. Totalno uništenje bilo kakvih radikalnih ćelija koje je na vlast donio gosp. Utičnica te njihovo distanciranje iz politike. Ovakvima je mjesto u lokalnom kafiću. Još je ostalo par ćelija za koje se nadam da će na fin i kulturan način biti izbrisane.

***bogme je, svi čekamo da počne brisat i partijske ćelije

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Nakon što su mu lijepo , demokratski , jaja stavili u škripac izjavio je za HINU :

“Istina je da sam odustao od angažmana u Europskom parlamentu zato što želim ostati raditi i živjeti u Zagrebu i Hrvatskoj. “

.

New Report

Close